Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podarty banknot możesz wymienić w każdym banku

Utworzony przez Alek, 13 kwietnia 2011 r. o 11:31 Powrót do artykułu
a bo to tylko jeden bank nie chce przyjąc.. inne tez nie przyjmują bo "ie otrzymają za niego prowizji" czy coś takiego Wiem ze PEKAO i żubr przyjmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banki regularnie nie przyjmują banknotów.BOS na krakowskim odsyła do nbp.Odmawiają przyjęcia wpłaty zniszczonym banknotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno chciałam wymienić naddarte 20zł w PKO BP na Głębokiej - najpierw poinformowano mnie, że muszę być klientką banku, żeby tego dokonać - gdy powiedziałam, że jestem, musiałam WPŁACIĆ 20zł w kasie i wypłacić sobie w bankomacie - w taki sposób odbyła się tam wymiana banknotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem niedawno wymieniałem lekko podarte banknoty na www.staragotowka.pl - z tego, co wiem, skupują wszystko: franki, funty, marki. Ceny przyzwoite, więc mogę polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...