Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podawał się za amerykańskiego generała. Lublinianka straciła w sumie 65 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2017 r. o 16:50 Powrót do artykułu
Kur.. Niemoge niewierze ze tacy idioci chodza po ziemii. Kto dal tej tepej pi*dzie tyle kasy. Bo niewierze ze to to moglo kiedys pracowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu komentować? Ręce opadają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy na rosyjskiego "generala" by tak poleciala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko!,Nie ma co komentować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owe 65 tys. jest w życiu tej kobiet drugą stratą! Pierwszą była strata mózgu! Przecież człowiekowi nie chce się wierzyć, aby po tym ziemskim padole krzątały/ li się tacy kretyni ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie te pieniądze jej lekko przyszly kiedy tak lekko dawała, bo jakby zapieprzała na nie cięzko to by sie zastanawiała nad każdą zlotówką jakbą by wydawała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na hoj amer gold wystarczy wiara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie miałem pojęcia, że są tacy deblie jeszcze na świecie popłakałem sie ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dużo, na znanych portalach społecznościowych, jest generałów US Army. Sam widziałem zdjęcia pewnego generała i  to 4-ro gwiazdkowego, nazywał się John F.Campbel  oraz jego "córeczki" i  grobowiec jego "zmarłej żony". Tyle , że córeczka to pewnie jakieś zdjęcie dziecka z internetu, a zdjęcie grobowca( rzekomo zmarłej żony) to było zdjęcie nagrobka Editt Piaff. Gdybym nie widział  osobiście tego nagrobka w Paryżu, nigdy bym nie wpadł na to, że to blew. W rzeczywistości , to generał w USA, który się tak nazywa, jest. Był nawet w Polsce jakieś 15 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahah idiotów nie sieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się nie chce wierzyć, że w jednej osobie mogło zmieścić się tyle głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem na generala z torunia to i owszem ale na jankesa chyba plaszczynski z antkiem go weryfikowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak taka idiotka uszpyrlala tyle kasy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha napisał:
Rozumiem na generala z torunia to i owszem ale na jankesa chyba plaszczynski z antkiem go weryfikowali
 Ty prostaku jeden może twój ulubieniec z Brukseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w totalnym szoku. A mówią, że bez mózgu nie można żyć. Ten przypadek potwierdza, że jest to naprawdę możliwe. Bezmózgowe debile chodzą po tej ziemi, nawet mieszkają w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam skąd takie puste babsztyle mają takie pieniądze do stracenia ? Jak trzeba być pustym i oderwanym od rzeczywistego świata aby w takie coś uwierzyć ? Nic mi jej nie żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak dla ciekawości , jakie miała wykształcenie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna historia i jaka romantyczna... amerykańskim generałem wszystkie zawistne koleżanki można zgasić, niech zielenieją z zazdrości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WEg napisał:
Ha ha ha napisał:
Rozumiem na generala z torunia to i owszem ale na jankesa chyba plaszczynski z antkiem go weryfikowali
Ty prostaku jeden może twój ulubieniec z Brukseli.
  Ty Mośku Twoj Ulubieniec będzie sądzony za zdradę na rzecz Rosji Maciar zdrajca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do myślenia wykorzystywała inny organ ciała - nie zwalajcie na mózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...