Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podróż autobusem MPK skończyła się w karetce

Utworzony przez abc, 16 września 2014 r. o 21:51 Powrót do artykułu
To też nie tak, że mechanizm nie działa - w większości działa tak jak trzeba, tylko problemem są ludzie, którzy jak święte krowy stoją sobie przy samych drzwiach - raz, drugi, trzeci, dzięki tym mechanizmom nijak drzwi się wtedy nie chcą właśnie zamknąć i jest pomijany, z innym sygnałem i prędkością zamykania.   Do tego kobity też potrafią robić cuda, stare czy młode lecą i nie patrzą czy drzwi się zamykają, co tam drzwi. Pewnych rzeczy, pewnej kultury i komfortu życia nie nauczymy się niestety nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu nagonka na Autosana. Jakas baba z chorą reką wlazła na drzwi i od razu wina autobusu że drzwi się zamykają. Setki razy widzialem jak drzwi kogoś przytrzasnęly i jakoś nikt afery nie robil. Ale przecież to Autosan więc trzeba rozdmuchać. I oczywiście trzeba było wypisać wszystkie dotychczasowe incydenty z nim związane. Tak jakby z Solarisami czy Mercedesami nie mówiąc już o Jelczach nic nigdy się nie działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym właściwie jest ten artykuł - o niewątpliwie nieprzyjemnym wypadku Pani czy o historii autobusów Autosan Sancity  w Lublinie i ich wadach ? Przyczyny wypadku zostaną wyjaśnione   (monitoring w autobusie jest), wady konstrukcyjne autobusu zostały wyeliminowane. ps. w autobusach innych producentów też zdarzają się wpadki (wady konstrukcji) i wypadki (pasażerów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gadajcie. W Autosanach jest ewidentny problem z drzwiami bo przytrzaskują nierozważnych pasażerów i pasażerki. W nowoczesnych autobusach nie może takie coś mieć miejsca!!!! Autosany to trochę trefne pojazdy - tak samo jak Ursusy i Bogdany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota ludzka nie zna granic. Albo zawinił kierowca zamykając za szybko drzwi, albo pasażerka za późno się obudziła.   Pozatym chciałbym powiedzieć troche o nienormalnej jeździe kierowców. Powinni troche zwolnić Miałem dwie sytuacje wktórych kierowcy za szybko jeździli. W pierwszej sytuacjo nic się nie stało po gwałtownym chamowaniu i wszystko było ok, lecz już w drugiej sytuacji kierowca pędził nie myśląc i jak się zapaliło czerwone to tak przychamował że aż zerwało linki trzymające pałąki w trolejbusie (Al.racławickie/Spadochroniarzy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to społeczeństwo takie delikatne się nagle zrobiło? Nasze babki jeździły na pakach od ciężarówek, na gołych dechach i były zadowolone i zdrowe, mnie nieraz przytrzasnęły drzwi od Ikarusa albo Ziut-tka i jakoż żyję, a tu jakąś lampucerę drzwi musnęły i już próbuje wyłudzić odszkodowanie od MPK i oczernić Autosana..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale afera, co za ludzie roszczeniowi tacy się zrobili!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2337. Właśnie jade linia 26 nr pojazdu 2337 i identyczna sytuacja . Drugie drzwi od tylu zamykaja się przed sygnałem przytrzaskujac ludzi w tym mnie :) proszę o przekazanie do mpk. Autobus w strone paderewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autosany to trefne pojazdy, podobnie jak bogdany. Czujniki związane z otwieraniem/zamykaniem drzwi są tam powyłączane, nie raz zdarzało się mi, że Autosan ruszał przed lub w trakcie zamykania drzwi a podobno jest blokada która uniemożliwia ruch przy otwartych drzwiach. Podobnie zauważyłem niedziałające przyciski otwierania drzwi (to akurat ostatnio w bogdanach). No i ten mechanizm otwierania/zamykania drzwi działa dziwnie a to bardzo szybko a to powoli, jakoś niejednostajnie. Założę się, że ekipa mechaników w MPK ma pełne ręce roboty z tym szajsem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając chamskie zachowania niektórych kierowców MPK to na pewno jest jego sprawka. Wczoraj taki jeden zajął całe przejście stojąc w korku uniemożliwiając ludziom przejście na drugą stronę ulicy. Głupota nie zna granic!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w grudniu miał taka sama sytuację drzwi przytrzasnęły mi rękę przy wysiadaniu w autobusie nr 14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę, że wymusić kasę chce !!!  pewnie podczas poprzedniego wypadku z tą ręką za mało kasiory wzięła i teraz dziwnym trafem znowu ta nieszczęsna ręęka ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając chamskie zachowania niektórych kierowców MPK to na pewno jest jego sprawka. Wczoraj taki jeden zajął całe przejście stojąc w korku uniemożliwiając ludziom przejście na drugą stronę ulicy. Głupota nie zna granic!!!
tak.. jasne !!! już sobie wyobrażam jak kierowca całymi godzinami "siedzi i nic nie robi" i tylko czycha z palcem na guziczku, żeby kogoś złapać dżwiami :) a ci biedni bogu ducha winni pasażerowie to niby nie wwalają sie do autobusów w momencie zamykania dżwi ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w Niemczech rzadko są czujniki zamykania drzwi a jak sa nowe auta to od razu je wyłączają. Nie ma monitoringu ŻADNEGO!!,  a drzwi czasem jak sięje otwira potrafią z taką siłą klapnąć jak topór na pieniek zamykając się przed nosem pasażera i nikt tego nie naprawia dopóki jeszcze działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w Niemczech rzadko są czujniki zamykania drzwi a jak sa nowe auta to od razu je wyłączają. Nie ma monitoringu ŻADNEGO!!,  a drzwi czasem jak sięje otwira potrafią z taką siłą klapnąć jak topór na pieniek zamykając się przed nosem pasażera i nikt tego nie naprawia dopóki jeszcze działają.
Ty nie porównuj Niemiec do Polski !! wszedzie jest kultura a w Polsce sama chołota ! dobrze że jest monitorin bo autobusy nie są zniszczone itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autobusy MPK Lubln jeżdzą przeładowane, kierowcy nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego (podstawowych zasad ----blokowanie pasa ruchu,postuj na przejśćiach dla pieszych poza zatokami i jakoś notorycznie jazda na czerwonym świetle) jakoś Policja,Straż Miejska,ITD, ich nie karze dlaczego?????A jak są jakieś imprezy to koszmar autobusy przeładowane jakoś wtedy nikt nie dba o bezpieczeństwo podrużnych i również nikt ich nie kontroluje!!!! dlaczego????? Prosze zwrócić uwage na autobusy nocne ,strach w nich jeżdzić brak w nich ochrony danteńskie sceny sie odbywają pijani robią co chcą ,jeżdzą bez biletów a normalny człowiek cierpi jadąc fer z biletem. MPK zrobiło nocną linie dla chuliganów pijaków aby mogli za darmo jeżdzić!!!!! To dopiero polityka MPK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK zrobiło nocną linie dla chuliganów pijaków aby mogli za darmo jeżdzić!!!!! To dopiero polityka MPK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
He he. Lublin - miastem inspiracji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKI AMBARAASS, BOJCIE SIE SŁOIKI !!! HAHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...