Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podstrefa ekonomiczna na Felinie uzbrojona (wideo)

Utworzony przez Antyżuk, 26 listopada 2013 r. o 18:43 Powrót do artykułu
Zwracam się z prośbą o ukaranie kierowców parkujących w zatoce przystankowej pod prąd pojazdów widocznych na powyższym filmie. O przebywanie w pasie drogowym w miejscu niedozwolonym nawet nie wspominam. Panie żuk, żal.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę się powtrzymać... Panie Prezydencie Żuk po jakiego Pan się tak stara ? przecież PRAWOOOOO i SPrawiedliwośćććććć zdecydowało, że przejmie władzę w LBN ...wsio w temacie  zrobią porządek i będzie tak dobrze  jak podczas ich poprzednich rządów.... dwie kadencje opie......dalania się Pruszona i spółki w imię III RP...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołym okiem widać jak bardzo podniosła się jakość terenów inwestycyjnych poza obszarem Podstrefy. Przykład? M.in. zakończona w 2012 roku przebudowa położonej we wschodniej części miasta ul. Mełgiewskiej. Stanowi ona doskonały dojazd zarówno do lotniska, jak i obwodnicy miasta.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo żuk czas przyciągnąć nowych inwestorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo żuk czas przyciągnąć nowych inwestorów
  Sporo już kasy włożyli a ma być jeszcze więcej, tak więc Strefa zaczyna przynosić coraz więcej korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysokość inwestycji deklarowanych przez wchodzące do podstrefy przedsiębiorstwa przekracza 672 milionów złotych, a dotychczas zrealizowane nakłady przekroczyły już ponad 450 milionów. Działające w strefie przedsiębiorstwa zadeklarowały utworzenie około 985 nowych miejsc pracy. Do tej pory zatrudnienie w 9 już funkcjonujących tam zakładach znalazło już 1029 osób.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...