Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwójne zabójstwo w Lublinie. Zabili kobietę, bo bali się, że ich wyda

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2016 r. o 13:56 Powrót do artykułu
Kara smierci dla takiego scierwa jednego z drugim.. Bo wydaje mi sie ze z powodu swojej bezdomnosci z premedytacja zalatwili sobie na n lata darmowy wikt i opierunek wraz z opieka medyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już nie będą bezdomni. Dziwne, że trzeba aż sekcję zwłok przeprowadzić, żeby dojść do tego, iż zmasakrowana kobieta nie zmarła w sposób naturalny. Nawet, gdyby zmarła nie na skutek obrażeń, a ze strachu dostała zawału to też nie byłoby naturalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak oni chyba po wojaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do piachu z nimi, śmiecie jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Happy holiday !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pustostan w dzielnicy choiny? To chyba chodzi o ten budyneczek przy ul.Choiny w pobliżu Woka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i statyskiki z bezdomnością będą mniejsze, a przy tym trochę pijaków mniej, niech się powybijają między sobą. Z powodu 500+ narodzą nam kolejnej patologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to chyba będzie im lepiej, bo już nie będa bezdomnymi. Ciepłe łóżeczko, jedzonko i daszek nad głową. A to wszystko za nasze pieniadze. Za takie coś ząb za ząb!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wieprza z nimi prosto!!!na darmozjadów pracować to nic z tego to zwykłe śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu alkohol + morderstwa... ale nie, to lecznicza marihuana jest nielegalna, a straszy sie nas teraz dopalaczami... menelski kraj :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do podatników ;) za wasze pieniądze to stawia się pomniki robi eschumacje i grube balet ale z całą pewnością nie utrzymuje więźniów więc proszę się nie ośmieszać ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświeć nas z jakich środków finansowych są utrzymywane Zakłady Karne jak nie z pieniędzy publicznych ? Miesięczny koszt pobytu 1 więźnia to ok 3 tys zł. Wolałabym przywrócenie kary śmierci .... dlaczego mamy morderców utrzymywać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kubuś. A taki dobry chłopiec był.jedynak , inzynier, tatuś ordynator ortopeda, mamusia pani profesor medycyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qqqqqqqq
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szloda kuby znam go i az nie moge uwierzyć ze cos takiego mogl zrobic wyszedl by na ludzi gdyby nie towarzystwo ale rodzina sie odwrocila wiec alkohol wygral :-( przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi Kuby..:-( już tyle czasu minęło a ja wciąż nie mogę zrozumieć co się stało że doszło do tego.. Dlaczego bezdomny!? Miał wszystko.. Dlaczego nikt nie pomógł mu w jego problemach z alkoholem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał wszystko nic mu nie brakowało ale niestety sam sobie nie chciał pomóc i co z tego ze ma rodziców wykształconych i sam jest po studiach. Każdy starał się mu pomóc nawet ja się starałam kiedy jeszcze nie miał problemów z prawem ale widać alkohol wygrał żałuje że nawet przymusowy odwyk nic nie zdziałał tylko pod koniec go i tak wyrzucili za alkohol z stamtąd. :-( przykre ale teraz będzie miał całe życie za kratkami na to żeby żałować tego co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wykształcenie rodziców swiadczy o tym kim się stają ich dzieci. Kuba miał wszystko ale sam taką drogę wybrał mimo że wiele osób mu chciało pomóc z tego nałogu wyjść nawet ja ale niestety alkohol był silnijeszy i nic do niego nie docierało teraz będzie miał całe życie na to żeby żałować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego rodzice sami doprowadzili do tego kim on się stał. Kasa to nie wszystko. W domu brakowało czegoś co w życiu powinno być najważniejsze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakowało masz rację ale kuba też ma swoje lata mogł pomysleć o tym że skoro rodzice mu nie dali tego co jest potrzebne to powinien sobie powiedzieć że będe lepszy że im pokaże ale wolał wybrac inną drogę. żaluję tylko że gdy na mu pomagałam nie mogł jakoś tego docenić i się spróbowac zmienić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...