Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w takim razie dziękuję, nie segreguję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że im segreguje te śmieci...oddzielnie szkło, papier, aluminium (taak puszki aluminiowe w oddzielnym woreczku, najszycciej są zabierane) ktoś na tym zarabiają to jeszcze mam do tego dopłacać za jeden worek 2,5 to chyba żart. Segregując w 3 worki jestem z góry obciążona kosztami 7,5 - Oficjalnie zapowiadam - nie będę tego robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopłata za przyśpieszenie utopienia sie w śmieciach!?> Bareja na żywca leci. Najwyższy czas zadbać o ograniczenie produkcji śmiecia, promować segregację i recycling. Sam w domu wszystko segreguję, mam pod blokiem pojemniki na szkło białe i kolorowe oraz frakcję suchą. Przydałby się oddzielny na papier, metal i plastik. Na razie tylko mogę korki z butelek segregować. Szlak mnie trafia jak widzę w frakcji suchej pampersa lub skórę arbuza - mam sąsaidów deb***i. Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strycharz (człowiek ,który powinien być na emeryturze)to powinien znajdowac rozwiazania dogodne dla mieszkańców a nie firm.Niech przedstawią ile mają kasy z segregacji.Przecież te surowce są w cenie.Skoro przepisy są zgodne to może należy je zmienić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżugaj wice burmistrz Kraśnika podopieczny Stawiarskiego- PIS oraz Włodarczyka jeśli to czytasz to jak masz teraz w dziubku skoro tak lobbowałeś za MPO Sita wstyd i chańba , chyba ,że jest w tym lobbowaniu jakieś drugie dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce NIC się nie opłaca, a na pewno nie dbanie o środowisko naturalne i segregacja odpadów. Nie raz i nie dwa w TV puszczają reportaże gdzie człowiek segreguje śmieci jak należy, a firma typu MPO i tak wywozi je na jedno wspólne wysypisko i miesza od razu frakcję suchą i mokrą wywalając wszystko na jedną kupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki problem przechodzcie do Kom Eko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tym z mpo brakuje pieniedzy to niech zobacza ile naprawde pala te smieciarki kosy traktory.. kazy na boku ciagnie o taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...