Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoda: Victor nadciąga nad Polskę, będą burze

Utworzony przez Gość, 26 maja 2011 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Już te burze zapowiadają od 2 tyg i w lublinie ani razu jeszcze nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN kłamie nawet w pogodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polococtowiec napisał:
TVN kłamie nawet w pogodzie.
Szanowny Panie, kiedy został Pan oszukany? Prosimy o konkrety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvn.pl/ napisał:
Szanowny Panie, kiedy został Pan oszukany? Prosimy o konkrety.
TVN mija się z prawą w co drugiej wiadomości politycznej. Niech Szanowny Pan udowodni, że tak nie jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oglądam tvn, bo mi ciśnienie skacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN mija się z prawą w co drugiej wiadomości politycznej. Niech Szanowny Pan udowodni, że tak nie jest!
Odwracanie kota ogonem i brak konkretów: typowe dla PISdzielców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapowiadają na wszelki wypadek, żeby nie było do nich pretensji, że nie zapowiedzieli burzy, a później ona będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakże ten najmędrszy środek przekazu może się mylić ,oni wszystko wiedzą jak gazeta wyborcza ,najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qweq napisał:
TVN mija się z prawą w co drugiej wiadomości politycznej. Niech Szanowny Pan udowodni, że tak nie jest!
Prosiliśmy o konkrety, nigdy nie schodzimy do "szamba" więc powyższa dyskusja nie ma na szansy kontynuację. Rzeczowych recenzji oczekujemy pod: widzowie@tvn.pl lub: tel: (22) 856-65-00. Zapraszamy do częstszego oglądania nas. Pozdrawiamy wschodnią ścianę ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvn.pl/ napisał:
Prosiliśmy o konkrety, nigdy nie schodzimy do "szamba" więc powyższa dyskusja nie ma na szansy na kontynuację. Rzeczowych recenzji oczekujemy pod: widzowie@tvn.pl lub: tel: (22) 856-65-00. Zapraszamy do częstszego oglądania nas. Pozdrawiamy wschodnią ścianę ;-)
Poprawiamy niedociągnięcie zanim zarzucicie nam niedbalstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli faktycznie TVN powołuje się na łowców burz - to kompromitacja. czy łowcy może posiadają własne radary burzowe ? skąd ! oni tylko ciągną informacje z sieci. wydaje mi się, że TVN powinna szukać informacji w profesjonalnych serwisach pogodowych, powołując się na nie, a nie na chłopczyków-amatorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
jeśli faktycznie TVN powołuje się na łowców burz - to kompromitacja. czy łowcy może posiadają własne radary burzowe ? skąd ! oni tylko ciągną informacje z sieci. wydaje mi się, że TVN powinna szukać informacji w profesjonalnych serwisach pogodowych, powołując się na nie, a nie na chłopczyków-amatorów
Ta, pewnie na IMGW ktore nie chca udostepnic zadnych danych. Za wszystko chcą kase, niedlugoo nic nie bedzie za darmo w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
Odwracanie kota ogonem i brak konkretów: typowe dla PISdzielców
POpaprańcom też wiele nie brakuje do bicia rekordów w bajerowaniu i czczym gadaniu a obracanie kota ogonem też nie jest im obce więc jeśli już to bądź sprawiedliwy i uczciwie osadzaj tak jednych jak drugich nie zapominając o pozostałych którym też wiele nie brakuje do mistrzostwa blagi bo SLD czy PSL to starzy wyjadacze w bajerowaniu i otumanianiu a skoro wszyscy to robią włącznie z tymi którzy zeszli już ze sceny politycznej to ja się nie dziwię że takich ludzi jak Ty ktoś potrafił ogłupić bo stara prawda mówi że wszystko można wcisnąć temu kto uwierzy w bajery i łyknie jak ten młody pelikan wszystko bez zastanowienia ale cóż głupich nie sieją sami się rodzą !.Kiedyś pewien mądry człowiek Francois de La Rochefoucauld (jeśli zniekształciłem nazwisko do wynik słabej pamięci) ale ten człowiek kiedyś powiedział -Popełnić błąd to jeszcze nie tragedia . Tragedią jest upieranie się przy tym błędzie -co polecam pod rozwagę !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze wcale nie bazuja na jakis wymyslonych opiniach. Mieszkam na poludniu UK. Od nocy strasznie wieje, szlam do sklepu rano trzymajac sie barierek. mieszkam nad samym morzem. Wieje okrutnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
Odwracanie kota ogonem i brak konkretów: typowe dla PISdzielców
Tak typowa odpowiedź, mundrego inaczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvn.pl/ napisał:
Szanowny Panie, kiedy został Pan oszukany? Prosimy o konkrety.
np. wczoraj tj. 25 maja 2011 o godz. 19:00 - 19:30 program Fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już te burze zapowiadają od 2 tyg i w lublinie ani razu jeszcze nie było... [/quote] W Świdniku była, nie wiem, czy burza, kilka ulic i domów zalało. [quote name='Gość' timestamp='1306416106' post='482721'] np. wczoraj tj. 25 maja 2011 o godz. 19:00 - 19:30 program Fakty.
To jakieś dziwne Fakty, ja widziałem wielokrotnie i zawsze kończyły się przed 19:30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvn.pl/ napisał:
Szanowny Panie, kiedy został Pan oszukany? Prosimy o konkrety.
TVN nigdy nie kłamie. Świetnie za to potrafi INTERPRETOWAĆ fakty, a nawet TWORZYĆ nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie śnik z mrozym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czuje że łowcom może się sprawdzić prognoza burzowa gdyż największe pokrycie energia konwekcyjna i silnymi uskokami wiatru będzie na tyle duże że na Podlasiu może zejść minimum 1 trąba powietrzna o sile F1+. http://lowcyburz.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...