Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Budować mieszkania TBS bo to jedyna szansa dla nas młodych na własny kąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta baba nie lamentuje z tych 27 metrów kwadratowych bo ja mieszkam od 10 lat w 32 metrach i też w 3 osoby a moja znajoma mieszka z 25 metrach juz drugi rok i to na Grygowej i jakos nie narzeka. Wkur... mnie tacy ludzie ze starówki co całe życie mieszkali na 100m nie pałcąc czynszu a teraz jak im sie spaliła chata ( zreszta nie ich własność tylko miasta lub prywatnego własciciela ) to podnoszą w gazetach lament. Niech was ... trafi na miejscu i wszystkich podbnych popaprańców z tej starówki co mają problemy życiowe jako nieudacznicy społeczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde od urodzenia mam dwa malutkie pokoiki na 6 osób i jakoś nie narzekam, o 27 metrach nawet nie marzę. niech ta kobieta pomyśli, że są ludzie, chociażby powodzianie, którzy potracili całe domy i nie mają nic poza zimnym kontenerem, a tu rozpacz, bo za ciasno. Pokory trochę kobieto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup sobie mieszkanko! Banki udzielą ci kredytu hipotecznego!Czasy "dostawania" mieszkań skończyły się 20 lat temu!Podatnik nie jest sponsorem ani Towarzystwem Ubezpieczeniowym.Do roboty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektorym to zawsze bedzie mało choć za darmo, za nasze podatki! niektórzy zapieprzaja cale zycie zeby miec wlasny kąt a ta stara narzeka choć dostała go za darmo! :/ co może apartament maja dac za darmo??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z rodzinami z Ul.Rybnej12?ta kamienica jest zagrozona,zagrzybiala i sie wali.Mieszka tam moja babcia.Mimo,ze pali w piecu to tak te cieplo ucieka przez popekane mury.Jej mieszkanie nie jest ogrzewane z zadnej strony gdyz mieszkancy podostawali mieszkania,Ci wieloidzietni,nieplacacy itp.Moja babcia regularnie placi czynsz.Obiecywali mieszkanie,ale na te nasze urzedy nie mozna liczyc,pomagaja tylko pijakom,patologii itp.W mieszkaniu rano jest jak w zamrazalniku a w dzien jak w lodowce.Gdzie jest sprawiedliwosc pytam????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...