Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zabrać cwaniaczkom koncesję , bo to się już z tego mafia zrobiła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wykończcie ich! Bo są tani, szybcy i ogólnie przejęli ruch lublin-warszawa-lublin! Nasi wspaniali urzędnicy na każdego znajdą sposób! Skoro sami klienci ponaglali kierowcę to są oni chyba świadomi ryzyka. Ich wybór to większe ryzyko za tanią i szybką podróż. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, właściciel albo komuś podpadł, albo jego konkurencja ma kolesi w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Rynek nie znosi próżni. Na miejsce tej firmy znajdzie się na pewno kilka chętnych, które będą przestrzegały przepisów i nie narażały pasażerów w imię zysków prezesa. Szkoda tylko kierowców, którzy często nie są niczemu winni a chcąc mieć prace muszą się poddawać presji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 3 godz i 20 minut? A dlaczego nie 5 albo 6 godzin? Było by jeszcze bezpieczniej dla pasażerów i przyjaźniej dla środowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mario napisał:
Tak wykończcie ich! Bo są tani, szybcy i ogólnie przejęli ruch lublin-warszawa-lublin! Nasi wspaniali urzędnicy na każdego znajdą sposób! Skoro sami klienci ponaglali kierowcę to są oni chyba świadomi ryzyka. Ich wybór to większe ryzyko za tanią i szybką podróż. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, właściciel albo komuś podpadł, albo jego konkurencja ma kolesi w urzędzie.
A może chodzi o zdrowie i życie pasażerów. Przepis jest przepisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,że PKP likwiduje połączenia,wcale nie oznacza,że busiarstwo ma być zagrożeniem na drogach.Firmy busiarskie na drogach konkurują ze sobą,wyprzedzają się nawzajem,zajeżdżają sobie drogę aby tylko "zdobyć" przypadkowego pasażera.Tak być nie może.Zabójcom z busów stanowcze NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA TAK MONITOROWAĆ DZIEN PRACY URZĘDASÓW ZOBACZYCIE WSZYSTKICH NA KARDIOLOGI BO NIC NIE ROBIĄ TYLKO GRAJĄ PRECZ Z URZĘDASAMI WSZYSTKICH SZCZEBLI O RAZU BUDŻET ODETCHNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidujmy wogóle ruch Lublin Warszawa, a inwestorzy niech przylatują samolotami. 3 godziny to jakaś paranoja. Dziwi się jeszcze ktoś, że tu wszystko pada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mario napisał:
Tak wykończcie ich! Bo są tani, szybcy i ogólnie przejęli ruch lublin-warszawa-lublin! Nasi wspaniali urzędnicy na każdego znajdą sposób! Skoro sami klienci ponaglali kierowcę to są oni chyba świadomi ryzyka. Ich wybór to większe ryzyko za tanią i szybką podróż. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, właściciel albo komuś podpadł, albo jego konkurencja ma kolesi w urzędzie.
ciekawe komu contbus nie dał działki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tyle innych rzeczy do zrobienia a oni sie tego uczepili,chlopaki dobrze jezdzili przez tyle lat nagle teraz cos nie tak. DO ROBOTY URZEDASY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wąskotorowy napisał:
To,że PKP likwiduje połączenia,wcale nie oznacza,że busiarstwo ma być zagrożeniem na drogach.Firmy busiarskie na drogach konkurują ze sobą,wyprzedzają się nawzajem,zajeżdżają sobie drogę aby tylko "zdobyć" przypadkowego pasażera.Tak być nie może.Zabójcom z busów stanowcze NIE!
I tak trzymać w imię solidarności z większością pasażerów. Prezesom na pohybel.Hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Contbus ma problem bo nie chca w Marszałkowskim brac od niego giftów, gdyż Marszałek przejął PKS i teraz ze soba konkuruja ... jako, że nie można poprawić jakości usług PKS to trzeba obniżyć u konkurencji ..... proste prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu jak coś działa dobrze i sprawnie to urzedasy nie mogą spokojnie wysiedzieć na stołkach i zaraz muszą umaczać w tym swoje szpotawe paluchy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim ja kraju żyję? Mamy duże bezrobocie, w PUP namawiają mnie, bym założył firmę. Myślę sobie - co mi tam i zakładam - firmę busiarską. Składam papiery do Urzędu Marszałkowskiego by wydali mi koncesję, ustalili rozkłady jazdy. OK - wszystko mam i zaczynam działać. Jeszcze dobrze nie przekręciłem klucza w swoim biurze w PIERWSZY dzień działalności - już mam przynajmniej 5 kontroli. Kontroluje mnie ZUS, PUP, Urząd Skarbowy. ITD i Urząd Marszałkowski i wiele innych, które wcześniej namawiały mnie do tego bym na siebie zarobił. Sprawdzają czy ja przypadkiem nie jestem PRZESTĘPCĄ!!! Polska to dziki kraj - jak powiedział jeden z polityków, a prawda ta zabolała wielu pseudopolityków. To, że w lubelskim urzędzie marszałkowskim mamy burdel - nie od dziś wiadomo. A kto za ten burdel zapłaci?? Oczywiście przewoźnicy, którzy są szczuci przez nasyłanie ITD, bo jakiś bałwan urzędas z UM nie potrafił ustalić porządnie rozkładu jazdy. Pani Stasiu od Cottbusa - wierzę w Pana i wiem, że prawo przewozowe zna pan lepiej od tych pojebów urzędasów, zresztą udawania Pan to im na każdym kroku a wynikiem braku kompetencji w ich przypadku w stosunku do zajmowanych stołków jest to, że Pańska firma jest na cenzurowanym. Trzymaj się Panie Stasiu i nie daj ograć tej bandzie jełopów z UM i ITD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocisk napisał:
Czemu jak coś działa dobrze i sprawnie to urzedasy nie mogą spokojnie wysiedzieć na stołkach i zaraz muszą umaczać w tym swoje szpotawe paluchy ?
Firma Contbus nie działa dobrze i sprawnie, tylko na zasadzie cwaniactwa i olewania przepisów. Nic dziwnego, że w tym Państwie źle się dzieje, jeśli większość tu wypowiadających się jest za tym, by mieć w du*** przepisy. Wygodniccy egoiści Stawiają szybką ( i niebezpieczną ) jazdę ponad zasady zdrowej konkurencji - tylko Contbus głęboko w poważaniu monity o zmianę rozkładu. Inni się dostosowali. Wpiszcie sobie w GPSa trasę Lbn-Wawa - ciekawe ile Wam wyjdzie czas przejazdu (podpowiedź - GPS uwzględnia czas jazdy z maksymalną dozwoloną prędkością )... Nie-pozdrawiam polskich cwaniaczków, którzy widzą tylko czubek własnego nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam przypadki, kiedy urzędnicy niby zgodnie z prawem wykończyli firmę. Za kilka lat w sądzie okaże się że się mylili i skarb państwa (my) zapłaci właścicielowi milionowe odszkodowanie. Gorzej z pracownikami którzy pójdą na bruk. A gdyby tak Urzędnicy zaczęli odpowiadać za swoje decyzje... Czy postępowali by tak samo w tej sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż nikt nie spojrzy na to jak na bezpieczeństwo ruchy, tylko jako na atak na CONTBUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykończyc ich! Za dobrze jeżdżą, są zbyt inteligentni, zbyt kulturalni, zbyt punktualni, w takich bielutkich koszulkach, bagaże sami do bagażnika pakują ! Oni nie pasują do polskich realiów i zwyczajów. Precz z contbusiarzami!! co za kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie ? Dlaczego pasazerowie wtracaja sie do jazdy,jesli kierowca jedzie zgodnie z przepisami?Urzednik ktory jedzie lub leci wywiera presje na kierowcy,pilocie a sam to boi sie zlamac przepis mowi ze mu prawo nie pozwala.NAMAWIANIE KOGOS DO LAMANIA PRZEPISOW POWINNO BYC KARANE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie puknijcie się w łeb! To typowe w Polsce zwalczanie konkurencji - niszczenie firmy na zamówienie. Poczytajcie sobie o Optimusie Kluski na przykład. Gdyby ludziom nie odpowiadał standard usług Contbusa - to by NIE korzystali i nie jeździli. A ludzie chcą jeździć Contbusem - busy są pełne, a przecież mają wybór i gdyby chcieli pojechaliby autobusem, innym busem albo pociągiem. Jadnak jeżdżą Contbusem, bo jest tanio, szybko, wygodnie, komfortowo i bezpieczne. Jako jedyna firma na tej trasie maja nowiutkie auta. Problem w tym, że Contbus jest zbyt dobrą firmą - widocznie konkurencji wolnorynkowymi metodami wygrać się nie udało więc chcą ją zniszczyć metodami mafijnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...