Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogryzione jabłka w IKEA Lublin. Zobacz jak zareagował sklep

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 września 2017 r. o 12:15 Powrót do artykułu
I to posunięcie jak dla mnie świadczy o klasie managementu Ikei. Konkurencja niech się uczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale Ikea akurat konurencji nie ma w LBN....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ikea dobrze odgryzła się, ale wstyd i niesmak dla tego nienajedzonego pozostaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te tandetne meble nie podobają mi się ale trzeba przyznać że PR mają dobry. I ogólnie dlatego są tacy wielbieni , wcale nie za tandetny i wcale nie tani towar ale tak potrafią oczarować co niektórych że są no.1 na tym rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się robi Marketing przez duże eM. Uczcie się cebulaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ikea jest bezkonkurencyjna. Jak Apple w zalewie Komfortów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miastowa klasa sama w sobie jadąc kiedyś samochodem zauważyłem wielki tłum i jak jeden człowiek na siłę pcha drugiego i sie mało nie pobiją woku jakiegoś sklepu na początku pomyślałem że może jakiś wypadek albo cos w tym stylu i to są gapiowie a to otwarcie ciucha jak sie okazało ;-) Pisze to dlatego tylko że spotkałem sie tu z wieloma kom że to ludzie ze wsi gryźli te jabłka tylko że tacy ludzie mają jabłek u sb opór i odróżnią od atrapy a to tylko wygłodniałe społeczeństwo miasta czepia sie nawet plastiku ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
miastowa klasa sama w sobie jadąc kiedyś samochodem zauważyłem wielki tłum i jak jeden człowiek na siłę pcha drugiego i sie mało nie pobiją woku jakiegoś sklepu na początku pomyślałem że może jakiś wypadek albo cos w tym stylu i to są  gapiowie a to otwarcie ciucha jak sie okazało ;-) Pisze to dlatego tylko że spotkałem sie tu z wieloma kom że to ludzie ze wsi gryźli te jabłka tylko że tacy ludzie mają jabłek u sb opór i odróżnią od atrapy a to tylko wygłodniałe społeczeństwo miasta czepia sie nawet plastiku ;-)
 Czy ten bełkot coś ze sobą niesie? Czy człowiek piszący ten komentarz wie na czym polega pisanie tekstu? Bez ładu, bez składu. O tempora!! O mores!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajecie się wkręcać jak gówniarze. To wszystko w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź super, ale teraz Janusze przyjdą z wiadrami po darmowe jabłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna reakcja IKEA podoba mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I "Grażynki" też ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła PRowska ustawka jak 99% tego typu informacji pojawiających się w mediach, do tego polski oddział Ikei już na starcie robi sobie szyderę z Lublina. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj zobaczyć co tam sprzedają,nic ciekawego, szarzyzna i wysokie ceny.Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art sponsorowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"te tandetne meble nie podobają mi się ale trzeba przyznać że PR mają dobry. I ogólnie dlatego są tacy wielbieni , wcale nie za tandetny i wcale nie tani towar ale tak potrafią oczarować co niektórych że są no.1 na tym rynku." Dokładnie, niektóre meble koszmarnie drogie (np sofa za ponad 3k ze skóry ekologicznej), specyficzny "szwedzki" design też do mnie kompletnie nie przemawia - staromodne kształty, głównie sama biel. Ale otoczkę umieją wokół tego zrobić genialną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to żebym się czepiał ale na zdjęciu jest jedno nadgryzione jabłko na dwóch fotkach natomiast Dziennik pisze cały czas w liczbie mnogiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno nie gazeta......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł sponsorowany, sami robia prowokacje i pózniej dementuja albo odpowiadaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IKEA potraktowała mieszkańców Lublina, jak niedorozwiniętych. Prowokacja z jabłkiem to dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...