Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pojedli, teraz poczytają. Po Karczmie Słupskiej będzie biblioteka

Utworzony przez sentymentalny, 24 stycznia 2015 r. o 00:05 Powrót do artykułu
Ech, kurde. Oblewałem tam rozdanie dyplomów w 96 roku. Fajnie było. Zamówiliśmy 3 flaszki a 30 chłopa wyszło pijanych heheh Zgadnijcie jakim sposobem??? hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przez takich cwaniaków słupska upadła. A takie były dobre obiady i pierogi i kołduny i muzyczka na żywo i dancingi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku to chyba był "FAFIK" i dancingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To profanacja. Nie oddamy "Słupka". W imię tej sprawy brygada młodzieżowa zobowiązuje się do zaciągnięcia warty honorowej w okrągłą rocznice likwidacji "Słupka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, to obecnie biblioteka znajduje się na trzecim lub czwartym piętrze, a nie na parterze. Albo błąd w artykule, albo źle skojarzyłem miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche się tam wypiło.... Szkoda. Słupska, Lubelska, Malinowa, Pod Karasiem, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Biedroń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego młodego skurwysyna który zeszpecił róg kamienicy tymi bohomazami, rozniósłbym na kawałki. Czekam tylko aż któryś taki trafi w moje ręce, po policję dzwonił nie będę bo nie będzie potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche się tam wypiło.... Szkoda. Słupska, Lubelska, Malinowa, Pod Karasiem, 
no,szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była restauracja "pod Fafikiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...