Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja i urzędnicy zabrali mi ważne prawo jazdy!

Utworzony przez Gość, 21 maja 2009 r. o 17:53 Powrót do artykułu
I po co to pieprzenie ze strony urzedasów? A skąd policja ma miec aktualne dane, jak nie od was ku***y bose?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne wlosy na zel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a może wielce utalentowany dziennikarz określiłby czym jest określenie "Niećko" pojawiające się w tekście - jest to imię, nazwisko, pseudonim, ksywa - taki sposób podawania informacji o bohaterze artykułu mocno zalatuje amatorszczyzną "dziennikarza"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszym roku posiadania prawa jazdy traci je za przekroczenie punktów i nadal nie rozróżnia znaków zakazu. Zabrać sikutowi dożywotnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW wedlug badan UE NAJGORSI kierowcy w Europie .JAK widze LSW przed soba wole zjechac na pobocze wlaczyc awarie i poczekac ,az sie oddali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym dodatkowo podciagnal jesli by to mnie dotyczylo, ze uniemozliwilo mi to np znalezienie pracy za co 1,5x srednia pensja=12x 2000zł (no co jak srednia to srednia, trzeba liczyc poslow i prezesow) = 24 tys ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że dobrze zrobili zabierając prawo jazdy, bo może po drodze zabiłby kogoś. Przecież to przez takich "kierowców" drogi w Polsce to cmentarzysko. Arogancja sięga zenitu jeszcze ma czelność domagać się odszkodowania. Trochę pokory i samokrytyki. Ja bym nie chciał spotkać go na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW -Lubię Swoja Wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wewengosz napisał:
LSW -Lubię Swoja Wieś
a tobie coś nie pasuje do LSW wielki lubelaku z rejestracją LUB...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I po co to pieprzenie ze strony urzedasów? A skąd policja ma miec aktualne dane, jak nie od was ku***y bose?
Nie napinaj się tak, bo popuścisz! I wstyd będzie, że taki "macho" narobił w portki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze... Widać że zabrali mu za to że PRZEKROCZYŁ PUNKTY. Skoro narobił sobie tyle punktów I DALEJ ŁAMAŁ PRZEPISY stając na zakazie to TAKIEGO PAJAC TRZEBA USUNĄĆ Z DROGI BARDZO DOBRZE. JA BYM MU DOŁOŻYŁ JESZCZE 4000zł KARY ! ps. Dzięki za zdjęcie, teraz wiem jak wygląda Pajac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale deb***, narobił punktów i jeszcze ma czelność rządać 50 tys. odszkodowania ? Do roboty nierobie ze wsi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agola ty jednak jesteś fiej z Ciecierzyna (nie ubliżając mieszkańcom tej miejscowości).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni mu dorzucić twa***we:D a tak poważnie to widać, że łamie notorycznie przepisy i jeszcze ma pretensje:F po kilku miesiącach zabrane prawo jazdy a później nowy egzamin i parkowanie na zakazie... nieźle widać jaki to 'SUPER KIEROWCA' jeszcze ma jakieś roszczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można było zaośczędzić tych 1500 za lawete ! Tak jak na TVN w Milionerach - telefon do znajomego, czy rodziny - przyjechały by za parę godzin busikiem i odebrały wlaściciela, bez prawka, razem z samochodem. Zależy w jakich godzinach były do odebrania z lotniska znajomi, może i nocleg w hotelu by nie był potrzebny ?! Teraz wszyscy są z telefonami w keszeniach, czy na szyji - młodzież chodzi okablowana ...No Marcinku trzymaj się,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic tego typa bo jesli w rok nazbieral tyle punktow to musi byc jednak gamoniem, ale z drugiej strony byl ktos z was kiedys autem na okeciu? ja bylem kilkakrotnie i tam nie ma gdzie w ogole sie zatrzymac a zlapac miejsce zeby zostawic auto na chwile to juz niemozliwe wiec wlasnie ludzie tam tak musza stawac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakim on jest kierowcą, to jego sprawa ale skoro zdal egzaminy na nowe prawo jazdy, to powinno to byc respektowane. Z treści artykułu prasowego wynika,że to wydzial komunikacji nie zgłosił faktu wymiany prawa jazdy. Policjant postąpił tutaj wg. przepisów. Dlaczego niedopatrzenia i niekompetencja urzędników są jeszcze tolerowane w tym Kraju ?! a obywatel i jednocześnie interesant w urzedach traktowany jest jako natret, który przeszkadza. Są urzędnicy, którzy zapominają że są tam po to aby służyć ludziom i myslą,że jest odwrotnie. Przykład opisany w prasie nie jest odosobnionym przypadkiem braku kompetencji i braku znajomości zagadnień na swoim odcinku pracy - gdyż w niektórych wydziałach komunikacji (innych niz opisywany) jest podobnie a nawet jeszcze gorzej. Tak, urzednicy powinni mieć swiadomośc, że ich odpowiedzialność nie ogranicza się tylko do nagany i wtedy nabiorą więcej szacunku do interesanta i swojej pracy. Polska juz dawno jest czlonkiem europejskiego społeczeństwa ale na wielu odcinkach, to fikcja. Polacy nie są głupi i jeżdżąc po świecie widzą, że w urzędach za granicą w krajach zachodnich są lepiej i grzeczniej traktowani niż u siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undek napisał:
nic tego typa bo jesli w rok nazbieral tyle punktow to musi byc jednak gamoniem, ale z drugiej strony byl ktos z was kiedys autem na okeciu? ja bylem kilkakrotnie i tam nie ma gdzie w ogole sie zatrzymac a zlapac miejsce zeby zostawic auto na chwile to juz niemozliwe wiec wlasnie ludzie tam tak musza stawac
Bywałem i bywam czesto na Okeciu, nie ma absolutnie zadnego problemu z prakowaniem, obok terminalow sa parkingi, no chyba ze ktos ma lenia i ne chce mu sie przejsc 100m wiecej lub szkoda mu 10 zl na parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Bywałem i bywam czesto na Okeciu, nie ma absolutnie zadnego problemu z prakowaniem, obok terminalow sa parkingi, no chyba ze ktos ma lenia i ne chce mu sie przejsc 100m wiecej lub szkoda mu 10 zl na parking.
Zgadza się. Trzy tyg. temu odbierałem rodzinkę z Okęcia i z zaparkowaniem NIE MA żadnego problemu. Owszem bezpośrednio przy terminalu stoją znaki zakazu postoju i zakazu zatrzymywania ale... nawet w obecności patrolu Policji można tam zaparkować na dłuższą chwilę (stało juz kilka samochodów i ja sam tak zrobiłem by sprawdzić czy opóźnienie "mojego" samolotu sie nie zwiększyło). Oczywiście później "przeniosłem" się na parking płatny (8 zł/godz.) - różnica w odległości... może 30 m. A co na to patrol Policji?? Nic!! Jeszcz chwilkę, bardzo sympatycznie, pogadaliśmy:) I od nich wiem, że nawet za kilkunastominutowy postój "na znaku zakaz postoju" nie wypisują mandatów - po prostu życiowo do tego podchodzą - jak ktoś przyjeżdża "na styk" i w miarę szybko się stamtąd "zabiera" to nie robią z tego problemu. Ale jak ktoś przegina, parkując "na stałe" to niestety, mają prawo i obowiązek wypisać mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBYWATEL W KONTAKCIE Z URZĘDNIKIEM A JEST NIM TEŻ POLICJA, JEST NA STRACONEJ POZYCJI..U NAS ZASADA WSPÓŁPRACY Z OBYWATELEM, POMOCY, WYROZUMIAŁOŚCI, ROZWIĄZYWANIA PROBLEMU NIE ISTNIEJE!!OBYWATEL TO ZAWSZE TEN GŁUPSZY, NIEDOUCZONY, A POLICJANT CZY TEN ALBO INNY URZĘDNIK TO PAN, WŁADCA,WIĘC PLEBS MA BYĆ POSŁUSZNY I SIĘ NIE WYCHYLAĆ,NAWET JAK MA RACJE, A PAN=URZĘDNIK KARZE I NAGRADZA JAK CAR!!!TO JEST DEMOKRACJA PO POLSKU!!DALEKO JEJ BARDZO DALEKO DO CYWILZOWANEJ, ZACHODNIEJ!!ALE TO W 90 % WYCHOWANIE SPOŁECZŃŚTWA I NASZA MENTALNOŚĆ,NIE OSZUKUJMY SIE: PODŁA!!JAKO OBYWATELE WZGLĘDEM SIBIE JESTĘSMY ZAWISTNI, NIEUCZCIWI,ZŁOŚLIWI...WIĘC JAK MOŻEMY BYĆ MĄDRYM I ZGRANYM NARODEM!!NIE MOŻEMY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...