Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja kontroluje budowy aresztowanego inspektora nadzoru

Utworzony przez aa z Lublina, 12 października 2012 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Ostatnio poznałam strukturę organizacyjną w budownictwie i wg mnie jako obserwatorka mogę wnioskować ,że sama struktura jest korupcjogenna .Powiatowy INB podlega pod starostwo ,a woj pod Wojewodę .Trzeba niewiele osób 2,3 ,aby przepchnąć samowolę budowlana i inne szwindle .Przepraszam pracujących obecnie na tych stanowiskach nic do państwa nie mam .Inspektor nie tylko ten w ten sposób działa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten czlowiek pełnił rolę inspektora nadzoru inwestorskiego. Z powiatowym INB a tym bardziej Wojewódzkim raczej niewiele miał wspólnego. Sugeruję baczniej się przyglądać strukturom organizacyjnym w budownictwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...