Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja schwytała napastników, napadnięty…uciekł

Utworzony przez rycho, 9 marca 2010 r. o 18:32 Powrót do artykułu
to byłem ja!!! robilismy nocna tranzakcję, ale sprawy sie skomplikowały, mianowicie: miałem sprzedac 2000 piguł za 2 pln sztuka a oni chcieli za 1,5 pln, jednak psy uratowały mi dupsko i jeszcze strzelali w powietrze- idioci heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napastnikówa-hehehehehehehe jakiś nowy rzeczownik-żenada:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witamina C tak podrożała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobity gdzie zniknął ? Ta sprawa nadaje sie do Archiwum X
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rycho napisał:
to byłem ja!!! robilismy nocna tranzakcję, ale sprawy sie skomplikowały, mianowicie: miałem sprzedac 2000 piguł za 2 pln sztuka a oni chcieli za 1,5 pln, jednak psy uratowały mi dupsko i jeszcze strzelali w powietrze- idioci heheheh
Sam jesteś IDIOTA...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rycho napisał:
to byłem ja!!! robilismy nocna tranzakcję, ale sprawy sie skomplikowały, mianowicie: miałem sprzedac 2000 piguł za 2 pln sztuka a oni chcieli za 1,5 pln, jednak psy uratowały mi dupsko i jeszcze strzelali w powietrze- idioci heheheh
to idz sie zglos a nie w necie jestes cwany ty jestes jedna wielka pigula i myslisz ze jestes fajny! (naruszenie netykiety!)
Ostatnio edytowany 10 marca 2010 r. o 06:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiał mieć nieczyste sumienie i wolał nie spotykać się z policją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat ja wiem naj wiecej . Chłopaki kopali go za mnie bo on połamał mi twarzoszczeke w 5 miejscachi dlatego uciekł bo wolał nie odpowiadać a oni chcieli zadość uczynieniabo ja lezałem nieprzytomny i go pogonili. Poczujcie się w tej sytuacji jak kogos wam bliskiego obiją. Denerwuje mnie tylko to jak przedstawia ich jako jakis bandytow lub kryminalistów gdzie nikt z nich nigdy nie miał konfliktu z prawem. To ciekawe jak zachował by sie policjant lub redaktor jak zobaczyl by jak jego kolega lezy nie przytomny i widział by sprawce czy nie zareagował by instynktownie. Pozatym nikt nie urzywał zadnego noża to już wymysly prasowe [posiadać a używać to chyba inna inszoćś>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...