Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlatego nasze państwo nigdy nie będzie normalnym europejskim krajem.Mamy urzędników ,lekarzy ,ksiezy co tylko myślą jak je doić.Wszędzie układy łapówki i szara strefa jak w Afryce.A Kaczor to tylko taka zasłona dymna dla naiwnych.Jeżeli sami obywatele nie zaczna zmuszac instytucje do pilnowania prawa to nic z tego nie będzie.Moja sąsiadka mówi,że da łapówke kontrolowana i podp.. cwasta co od niej co jakiś czas bierze.Może to jedyna droga do normalności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetnie. sama znam takich co się kładą do szpitala "na rentę" to draństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Nawet nie wiecie jak mnie to wkurza kiedy słyszę, że znów ktoś zdrowy dostał rentę (nie to, że zazdroszczę komuś .... a mi chcieliby podnieść jakąś składkę, nie mówiąc o dziurze budżetowej. Szkoda, że autor artykułu nie wspomina o tym co mówią różne szacunki o kwotach wyłudzanych co rocznie rent, to idzie w miliardy.... a tu nam VAT podnoszą Ja mam do autora prośbę, czy może nie pociągnąć tematu dalej w kierunku w jaki sposób ukrócić tą patologię. Przecież niektóre rozwiązania są dziecinnie proste. Na pewno stworzy się niemała lista, którą jako petycje można byłoby przekazać do ministerstwa pracy (lub innego organu odpowiedzialnego za ten obszar). A z drugiej strony myślenie naprawdę nie boli. Bo np. jakim prawem w KRUS na poziomie jednostek/oddziałów terytorialnych o przyznaniu renty decyduje jednoosobowa (słownie: jednoosobowa) komisja (np. KRUS Bełżyce)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy jestem czy zwrócą nienależne świadczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłoby dobre gdyby sprawdzili "farbowanych " rencistów z rejonu gm.rybczewice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żadna nowość-lecz to wręcz "zjawisko globalne" jest! W miasteczku(na Podkarpaciu),w którym mieszkałem był cwany biznesmen,który z księdzem"ubijał grube interesy" za pieniądze parafian-a ksiądz wciąż na mszach narzekał,że"ludzie mało dają na tacę i na kościół"... Jakby tego było mało: ten sam biznesmen miał znajomości z"odpowiednimi osobami" w Urzędzie Miasta o Gminy i załatwiał sobie wszelkie zwolnienia od podatków i zasiłki-bo znajomi z Urzędu"wiedzieli jak to rozpisać,aby było dobrze"... O to na pewno nie jest"jedyny przypadek" w Polsce/w okolicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...