Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci na rowerze i w łodzi ruszyli na patrol

Utworzony przez Marcel, 5 maja 2011 r. o 20:12 Powrót do artykułu
A czy zwrócą uwagę na pieszych łazacych po drogach rowerowych ???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na jakim sprzęcie będą patrolowali tę drogę? http://www.panoramio.com/photo/18710040
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy te patrole zaczna wkońcy zwracac uwagę na pieszych łażących po drogach dla rowerów ??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macel napisał:
A czy te patrole zaczna wkońcy zwracac uwagę na pieszych łażących po drogach dla rowerów ??!!!
Dobry pomysł, póki nie jeździłem za często rowerem, to aż tak bardzo mnie to nie denerwowało. Jednak teraz stwierdzam, że to prawdziwa plaga - zwłaszcza tam gdzie ścieżka rowerowa biegnie za przystankiem komunikacji miejskiej (np. Sp. Pracy) - piesi blokują przejazd po całości. Ale nie tylko w takich miejscach, wszędzie łażą święte krowy po pasie ścieżki rowerowej, pomimo wolnego chodnika. Z drugiej strony, jak dla mnie - powinni ścigać rowerzystów jeżdżących po przejściach dla pieszych (nie czepaim się sytuacji gdzie jest wyznaczony również trakt dla rowerów) i tych którzy jeżdżą po chodnikach. Zwłaszcza tych idiotów, którzy jadą chodnikiem lawirując między pieszymi, pomimo tego, że po drugiej stronie ulicy znajduje się ścieżka rowerowa. Denerwują mnie takie sytuacje pomimo, że sam często jeżdżę rowerem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macel napisał:
A czy te patrole zaczna wkońcy zwracac uwagę na pieszych łażących po drogach dla rowerów ??!!!
No to używaj dzwonka w rowerze! A za "niemanie" dzwonka w rowerze można dostać mandat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, łatwiej zauważyć różne sytuacji niż z samochodu. I łatwiej szybko zareagować. obrączki lublin Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...