Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci szukają zaginionych nastolatek z Lublina

Utworzony przez Gość, 27 sierpnia 2013 r. o 11:59 Powrót do artykułu
"Policjanci poszukują dwóch zaginionych nastolatek: 15-letniej Dominiki Sawickiej i 13-letniej Dorota Łakoma." - dlaczego w DW pracują pseudodziennikarze? Ktoś to czyta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile błędów w artykule!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest efekt bezstresowego wychowywania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjanci poszukują dwóch zaginionych nastolatek: 15-letniej Dominiki Sawickiej i 13-letniej Dorota Łakoma." - dlaczego w DW pracują pseudodziennikarze? Ktoś to czyta?
  Kolego, że tak zacytuję z grubsza klasyka: "Nie nazywajmy szamba perfumerią".   W tym kontekście nie stawiaj DW zbyt wysokich wymagań. Klikaj w artykuły i oglądaj reklamy, jeżeli jeszcze nie zainstalowałeś AdBlocka.   A tak miedzy nami - za psie pieniądze to pewnie i Tobie by się nie chciało robić porządnej korekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co szukaja skoro uciekły???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na fejsie siedzi zaginiona Dominika dodaje "zabawa w smieszne słowa" wiec po adresie fizycznym można  zlokalizować w jakim miejscu sie znajdują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat ten spam na facebooku to chyba sam sie dodaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co to cos szukac ... szkoda kasy podatnikow ... cholerne pokolenie przyglupow ... zagonic do roboty to cos to przejdzie im ochota na glupie zabawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja je widziałem na Woodstock  na 100 procent to te same a wcześniej na tym jak to się nazywa... róbta co chceta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0soby, które mają informację o miejscu pobytu nastolatek powinny zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub dzwonić pod nr 81 535 56 93 oraz 112/997.   mOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ JAK WYBRAĆ TEN OSTATNI NUMER NA KLAWIATURZE. 112/997?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupy zgłodnieja, zmarzną to wróca jak potulne baranki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phi...ja takze uciekalam z domu bedac w wieku dziewczyn. Po powrocie ojciec wymierzal kare i nikt o tym nie rozpisywal sie na zadnych forach. Co prawda minelo juz z gora trzydziesci lat, ale obyczaje nie zmienily sie. Oczywiscie poczucie bezpieczenstwa bylo zdecydowanie wieksze. Ryzyko padniecia ofiara zboczencow (chyba) tez nieporownywalnie mniejsze... Wroca, wroca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie sie z tymi komentarzami !. Czy rozumiecie, co czuja ich rodziny??  Gówniary znajda się, ale rodzice umierają ze strachu. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIEWCZYNY CAŁE I ZDROWE WRÓCIŁY DO DOMU. SĄ BEZPIECZNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja je widziałam na 100% we wtorek  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...