Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Policja = czubki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Sad za co ma siedzieć?baba sie puszczała ja taka suke bym zatłuk a potem by d*** zarabiała na ulicy.ja bym lezal a ona by kase dawała ,a i w ryja dałbym jej dwa razy dziennie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Adamku, lecz się chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja psuw nielubie i te adamek wara od mego nicka a ja uwarzam ze tyh psuf wszystkih rozstrzelac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy Adamek napisał:
Ja psuw nielubie i te adamek wara od mego nicka a ja uwarzam ze tyh psuf wszystkih rozstrzelac
Ty "Prawdziwy Adamek" jak chcesz pisać komentarze to najpierw weź sobie słownik ortograficzny . Bo ja bym takich Polaczków jak ty rozstrzelała za tą poprawną POLSZCZYZNĘ . Myślę, że ty swoją edukację zakończyłeś na 1 klasie szkoły podstawowej. Więc moja rada jak chcesz się wypowiadać publicznie to zakup sobie słownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gabi mozerz mi obciongnoc ty tania suko jak taka polka to idz do tóska i rub na a4 suniu lody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYJDZIE I ZABIJE I WTEDY KTO WEZMIE WINĘ NA SIEBIE????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do adamka obrazasz .gnoju kobiete,internetowy kozaku jakbym cie spotkał bym ci morde oklepał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Brawo Sad za co ma siedzieć?baba sie puszczała ja taka suke bym zatłuk a potem by d*** zarabiała na ulicy.ja bym lezal a ona by kase dawała ,a i w ryja dałbym jej dwa razy dziennie!
Jesteś zbyt pop...ny i żadna kobieta cię nie będzie chciała!!! A jak którejś "dasz w ryja" to będziesz r....ny przez 20 współwięźniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek to typowy fiej z Ciecierzyna,deb*ilny,niedouczony lecz bardzo chcący być w kręgu zainteresowań.Czuje się niedowartościowany,w młodości wykorzystany seksualnie i teraz próbuje te wszystkie zległości nadrobić pisząc sam do siebie na forum!!! Żal fieja.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Brawo Sad za co ma siedzieć?baba sie puszczała ja taka suke bym zatłuk a potem by d*** zarabiała na ulicy.ja bym lezal a ona by kase dawała ,a i w ryja dałbym jej dwa razy dziennie!
Nie dziwę się temu komentarzowi,pewnie Adamek ma malutkiego fi***ka i piąchami by nadrabiał ułomność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa i inne qrwy ruhac was bym niehciał bo scierwa nieruszam,a dlugosc fi***ka niema nic z tym wspolnego,a jak lubicie duze hujki to ogiera wam pozycze tanie dziwki,je***e lubelskie blaharo-galerianki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa trafiłaś w jego czuły malutki punkt ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...