Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant nie żyje. Miał problemy w pracy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 października 2016 r. o 21:57 Powrót do artykułu
Wykończyli Andrzeja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a on nie spotykał sie z panią z pzd puławy,z panią anią w zajezdzie pod puławami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody chłopak, całe życie było przed NIM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zmarłych żle się nie mówi .Słaba psychika .do służby niezdolny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego jak tylko milicjant zginie od razu jest szerokie info a jak zginie ktoś inny cisza. Wiecie ile ludzi ginie dziennie w dziwnych okolicznościach? ale przecież milicjant zginął trzeba wszędzie o tym napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie,mój kolega kilka lat temu tez zginął w samobójczych okolicznościach i nikt się o tym nie rozpisywał. Szkoda człowieka,fakt ale każdego dnia giną ludzie na drogach i ,,tylko''sa zapisani w statystyki,ich rodziny też by chciały byc objęte pomocą psychologa.Wiec nie róbcie z tego zdarzenia wielkiej szopki w skali województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant to osoba która naraża swoje życie dla Naszego bezpieczeństwa, tak przynajmniej ludzie myślą w większości rozwiniętych państw. Oczywiście u nas po czasach komunizmu i milicji jeszcze do tego nie dojrzeliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre komentarze to dochodzę do wniosku, ze Polak Polakowi to nawet śmierci zazdrości. (bo o nim piszą, o innych nie pusząy) . Ludzie ogarnijcie się.!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja strasznie mu zazdroszcze, ze juz ma wszystko za soba, ja kilka razy probowam i zawsze mnie odratowali, tezc mam problemy w pracy straszne i o nicxym juz nie mysle tulko o samobojstwie i mam nadzieje ze tetaz sie usa, pracy zmienic nie moge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przełożony mówi oficjalnie na naradzie,, wykonywać wszystkie plecenia i rozkazy nawet te niezgodne z prawem" to co się dziwicie ,że ludzie nie wytrzymują. Jak się nic nie zmieni na lepsze to takich tragedii będzie niestety więcej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Policjant to osoba która naraża swoje życie dla Naszego bezpieczeństwa,  tak przynajmniej ludzie myślą w większości rozwiniętych państw. Oczywiście u nas po czasach komunizmu i milicji jeszcze do tego nie dojrzeliśmy.
Policjant to osoba która naraża swoje życie dla Naszego bezpieczeństwa ???,  tak przynajmniej ludziom się wydaje .i tak też myślą - a realia są zasadniczo odmienne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego jak tylko milicjant zginie od razu jest szerokie info a jak zginie ktoś inny cisza. Wiecie ile ludzi ginie dziennie w dziwnych okolicznościach? ale przecież milicjant zginął trzeba wszędzie o tym napisać. A gdyby to dotyczyło np. jakiegoś księdza, sędziego, prokuratora, to też byś nie rozumiał? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Andrzeja bardzo dobrze. Bardzo pozytywny człowiek, nie mam pojęcia jak to się mogło wydarzyć, co go do tego popchnęło. Czuję wielki smutek i żal..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ponoć mobbingu w policji nie ma. Jak zawsze będzie "problemy osobiste". Ilu to lekarzy popełnia zamobójstwa czy strażaków? Dokładnie... o tym się nie pisze bo nie ma u nich Mobbingu jakiego jak w tej formacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggjhgjhgjhg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakiej pomocy piszą ..... dobrać się do d...przełożonym a ze mobbing w Policji jest to jest powszechne, wyrazy współczucia dla bliskich ps jak zwkle okaże się ze praca nic nie miała związku z tym zdarzeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto w tym wieku dopuścił go do służby.41 lat życia odjąć 8 lat służby to się równa taki wiek,że trzeba mieć znajomości aby dostać się do policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos tu napisal ze policjant naraza swoje zycie dla nas jedyne co moge odpowiedziec to soczyste buhahahaha! Straz pozarna naraza zycie i zdrowie codziennie ale policja?? Ehehehehe bzdura jakiej dawno nie slyszalem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewiniantka co go do tego pchnely odezwijcie sie na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest problem, władują kogoś do roboty 100 km od domu i nigdy nie da się przenieś jak nie ma się znajomości a placaki ciągle się przenoszą nawet jak nie mają daleko, np, kraków z kmp bez znajomości nie da się iść do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...