Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant z KWP w Lublinie aresztowany za pobicie żony

Utworzony przez Gość, 6 lutego 2012 r. o 15:37 Powrót do artykułu
Rzeczywisty obraz kto pracuje w policji - ł.....y, codziennie serwują nam media podobne bulwersujące informacje o stróżach prawa /ostatnie z Sosnowca/ ale proszę wziąć pod uwagę o ilu sprawach społeczeństwo nic nie wie? Jakby to wszystko wyszło na światło dzienne to włosy dęba stają. Szkoda tylko tych policjantów którzy rzetelnie traktują swoje obowiązki bo i za nimi te łatki się wleką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nigdy nie maialem szacunku do policji i nie bede miec tam ida totalni frajerzy albo cwaniacy co wydaje im sie ze sa panami świata w policji pracuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację iż wiele z podobnych przypadków pozostaje w domowym zaciszu. Lecz uwierz mi, praca jaką wykonują funkcjonariusze, zwłaszcza operacyjni, po pewnym czasie powoduje całkowite "skrzywienie". Zwykły krawężnik ma w du*** większość z tego co się dookoła dzieje, jedzie sobie na patrol, powozi tyłek osiem godzin, i wraca spokojny do domciu. Lecz część funkcjonariuszy nie dość że non stop użera się z całym przekrojem "odchyłów" jakie tylko można spotkać wśród społeczeństwa, to pracuje po kilkanaście godzin na dobę, wśród trupów, narkomanów, pedofilów czy innej maści zboczeńców. Nikt normalny czegoś takiego długo by nie wytrzymał. I nie ma się co potem dziwić, że leczą się alkoholem, który to czasem potęguje wszystko, aż dochodzi do takich przypadków. Owszem są w policji psychologowie, którzy mają za zadanie pomagać funkcjonariuszom, lecz uwierzcie, idzie taki do psychologa, a potem góra zaczyna mu się dokładnie przyglądać i kombinować jak się go pozbyć, gdyż jak się leczy, to znaczy że nieprzydatny. Od razu uprzedzam, nie jestem policjantem, nikt z mojej rodziny ani znajomych również, lecz doskonale znam co i jak się "tam" dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIccc napisał:
Ja nigdy nie maialem szacunku do policji i nie bede miec tam ida totalni frajerzy albo cwaniacy co wydaje im sie ze sa panami świata w policji pracuja
Jaki masz szacunek do ludzi taki szacunek dostaniesz zwrotny. Do POLICJI mają uraz tylko i wyłącznie ludzie, którzy mają coś na sumieniu lub łamiące prawo. Ale nie daj BOŻE jakiej kolwiek napaści na twoja osobę lub twoich bliskich będziesz dzwonił po nich i prosił o pomoc. Zanim kogoś oplujesz zastanów się 500 razy czy masz rację. Bo potem nie wystarcza proste słowa PRZEPRASZAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIccc napisał:
Ja nigdy nie maialem szacunku do policji i nie bede miec tam ida totalni frajerzy albo cwaniacy co wydaje im sie ze sa panami świata w policji pracuja
a zdarzy się jeszcze coś takiego że "Miccc" zadzwoni pod 112 i będzie prosił o pomoc, np że mu mamusię biją bandyci na ulicy, a on się schował w śmietniku i się boi wyjść i jej pomóc, gdyż oni tacy straszni i przerażający, będzie błagał o szybki przyjazd i pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem przekonana.CZy pobił ją za to że to był on i że zostawia zaświecone światło w lodówce. Takich damskich bokserów należy zamykać do getta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawski napisał:
Jaki masz szacunek do ludzi taki szacunek dostaniesz zwrotny. Do POLICJI mają uraz tylko i wyłącznie ludzie, którzy mają coś na sumieniu lub łamiące prawo. Ale nie daj BOŻE jakiej kolwiek napaści na twoja osobę lub twoich bliskich będziesz dzwonił po nich i prosił o pomoc. Zanim kogoś oplujesz zastanów się 500 razy czy masz rację. Bo potem nie wystarcza proste słowa PRZEPRASZAM.
Nigdy nie łamałem prawa i nie mam nic na sumieniu,jak piszesz i nie masz tak do końca racji. Kiedyś było ZOMO,potem milicja teraz policja,i nie musisz łamać prawa ale tylko pamiętać tamte czasy aby miękko i lekko tylko mówić że policja jest BEE. jestem szanowanym polakiem a zdanie mam odmienne niż na ten temat.Jeżeli chodzi o obronę mnie przed napaścią jak to piszesz,to o czym tu gadać jak policja nie potrafi sama się obronić [gen Papała a póżniej Magdalenka ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieski zaczeły szczekac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie Komendy Wojewódzkie Policji w Polsce powinny już być dawno rozgonione. Jest to armia biurokratów, nie mają nic wspólnego z wykrywalnością sprawców przestępstw uciążliwych dla zwykłych zjadaczy chleba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lubelski Sąd aresztował na 2 miesiące policjanta z KWP w Lublinie podejrzanego o brutalne pobicie żony" A gdzie jego imię i inicjał nazwiska ??? Podajecie to w przypadku każdego pijaczka na rowerze i złodzieja słoika ogórków. A tu stosujecie BEZPRAWNĄ cenzurę informacji JAWNYCH i dostępnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna dozorować swych funkcjonariuszy w ramach pracy społecznej,czynu społecznego czy jak kto woli kuchwale 300zł podwyżki pensji ,aby pieniądze służyły wiernie policyjnemu państwu.Wkrótce przez picie alkoholu wszyscy policjanci aresztują się prewencyjnie na wszelki wypadek -może będzie podwyżka płac ?Szykujcie się żony policjantów do walki o lepszą przyszłość .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota.głupek, szaleniec a jednak pozytywnie zaliczył psychotesty i dostał się do policji. Kto go badał sprzątaczka czy szatniarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc nie wiem po co teraz trzymać kobietę? Z babą to same kłopoty. Są pralki, zmywarki i panie do towarzystwa i zero kłopotów. Kobiety w domu to przeżytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc nie wiem po co teraz trzymać kobietę? Z babą to same kłopoty. Są pralki, zmywarki i panie do towarzystwa i zero kłopotów. Kobiety w domu to przeżytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie znacie Tomasza to się nie wypowiadajcie!!! To porządny facet. Ja znam go i to długo,winna jest żona to ona się puszczała na prawo i na lewo, a on nie wytrzymał i wybuchnął, to nie pierwszy raz go zdradzała. Wybaczył jej zdradę dla dobra dzieci (superowe trojaczki), to ją trzeba wsadzi za kratki a nie Tomasza. Ps. Trzymaj się Tomasz, rodzina i znajomi Ci pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie znacie Tomasza to się nie wypowiadajcie!!! To porządny facet. Ja znam go i to długo,winna jest żona to ona się puszczała na prawo i na lewo, a on nie wytrzymał i wybuchnął, to nie pierwszy raz go zdradzała. Wybaczył jej zdradę dla dobra dzieci (superowe trojaczki), to ją trzeba wsadzi za kratki a nie Tomasza. Ps. Trzymaj się Tomasz, rodzina i znajomi Ci pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...