Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjantka: Pirat chciał mnie rozjechać

Utworzony przez st.kpr, 22 marca 2009 r. o 21:13 Powrót do artykułu
posterunkowa Sylwia Sokół ??? powinno byc posterunkowy Sylwia Sokół w POLICJI nie ma stopnia posterunkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale masz problemmy gościu widać ze głosowałes na PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEG O BIŁA PANI KIEROWCE PIRATA PO TWARZY I DLACZEGO JEST CALY W SINIAKACH JESTSM ŚWIADKIEM TEGO ZAJŚCIA PANI MI ODPOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te siniaki ma od mojego buta. a Sylwia temu sk....lowi i tak za mało dowaliła. należało mu się dużo więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rena napisał:
DLACZEG O BIŁA PANI KIEROWCE PIRATA PO TWARZY I DLACZEGO JEST CALY W SINIAKACH JESTSM ŚWIADKIEM TEGO ZAJŚCIA PANI MI ODPOWIE
Ten cytat pokazuje jakie w tym kraju jest poje***e prawo i poje***i ludzie. Nie dość, że sukinsyn nawywijał, to jeszcze mógłby się rzucać że potarktowali go bez savoir vivre - jak to sie mawia teraz.... CO JESZCZE, chusteczki mieli podać na otarcie spoconego, łysego, zakutego ŁBA???? Pomylony kraj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni odstrzelić buraka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rena napisał:
DLACZEG O BIŁA PANI KIEROWCE PIRATA PO TWARZY I DLACZEGO JEST CALY W SINIAKACH JESTSM ŚWIADKIEM TEGO ZAJŚCIA PANI MI ODPOWIE
W Stanach kolega dostałby łomot 3 x większy. NIe wyszedłby z więzienia przez 10 lat za opór przy zatrzymaniu i znieważenie policjantów. A u nas jakiejś pani się nie podoba, że mu ktoś lekko przyłożył. Ciekawe, czy jakby ten przystojny kolega ją potrącił jadąc jak wariat też uważałaby za stosowne go zaprosić grzecznie do radiowozu, a jakby się nie zgodził, to puściła by go wolno.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ten pan skasował by auto sędziego orzekającego w jego przypadku zapewne też otrzymał by dozur . Paranoja , niekompetencja sędziego co go dyskwalifikuje z zawodu no ale u nas sąd jest na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Deptuś przestań Pan gadać głupty bo trafisz spowrotem do Łęcznej cytuję policjanci nie urzyli broni bo ze względu bespieczeństwa osób postronnych czy jakoś tak, co za brednie nie użyli broni bo się boją jej urzyć to po co im ta broń przecież mogli odstrzelić opony gość by daleko nie ujechał. A ta jego jazda to nie było zagrożenie dla zdrowia i życia była rozumiem że macie jeszcze P-64 broń której ciężko trafić dupę można wystawić może poceluje ale mogliśie próbować,cud że nikt nie zginą zwłaszcza z przechodniów. A jak się boicie użycia broni to jej na pokaz nie noście lepiej do kabury włóżcie kanapkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gość: kolego jakby użyli broni to dopiero by zaczął się meksyk.jakby mu się coś stało to byłby lament,że nie potrzebnie użyli broni itp itd jak to było z pare lat temu z motocyklistą w Kraśniku. U nas w Polsce to bandyci mają więcej praw niż policja A ci co tak głośno narzekają na polską policje to niech "założą" sobie kraj bezprawia bez policji bez prawa i zobaczymy jak bedzie różowo. Policja powinna nas bronić,ale co jest paradoksem prawo im to bardzo często uniemożliwia... oni coś robią a nasze "kochane" sądy i tak puszczą zwyrodnialców na wolność i w tak w kółko i krąg beznadziejności nigdy się nie zamknie. Poronione to wszystkoo ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale tak jest.. Nawet, gdyby użyli broni i nie zostałby ranny nikt z postronnych osób, tylko postrzelono by samego bandytę to strzelający policjanci i tak mieliby problemy bo np. sędzia stwierdziłby, że użycie broni było nieuzasadnione itp. itd... Dziś naprawdę bandyta ma większe prawa, nawet jeśli włamie się do twojego domu to lepiej podać mu herbatę, niż próbować się bronić i pójść do więzienia za przekroczenie obrony własnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten sędzia to powinien wylecieć z pracy, jakim on jest sędzią, zwykle dno!!, pewnie się okazało ze to jakis kumpel sedziego. druga sprawa powinni użyć broni, powinno się zmienić prawo i w takich przypadkach policjant powinien użyć broni, nawet z możliwością zabicia. Przecież ten deb*** i cwok mógł wiele osób zabić. Tego sędziego powinno się wsadzić do auta takiego pijaka i niech sobie poszaleją, jak kogoś potrącą to odpowiedzialność zbiorowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy Polacy wreszcie posiądą elementarną wiedzę z zakresu prawa. Areszt tymczasowy nie jest karą, ale środkiem zapobiegawczym. Po co mamy ponosić dodatkowe koszty jego siedzenia w areszcie, skoro kara i tak go nie ominie. Sprawa jest na tyle ewidentna, że nie ma potrzeba trzymania za krakmai kogoś, kto przyznał się do winy i nie ma obawy mataczenia. A siedzieć i tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem czy osoba, która podaje się za świadka, że policjantka pobiła sprawcę to nie piła razem z nim, albo nie jest jego znajomą, bo nikt więcej takiego zajścia nie widział. Co do użycia broni - zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami - po pierwsze: mieszkam na czubach, moja córka widziała ten pościg, było wtedy bardzo dużo ludzi i na prawdę mogło dojśc do nieszczęścia (nie mam tu na myśli oczywiście sprawcy); po drugie: jakby postrzelili tego kretyna to padłoby pytanie dlaczego strzelali. niestety naszemu społeczeństwu się nie dogodzi, zawsze ktoś dziurę w całym znajdzie. A prasa mogłaby bardziej rzetelnie pisac artykuły o takich wydarzeniach! A jeszcze do PANI, która "widziała " rzekomo, że policjantka uderzyła tego bandytę - mojej koleżanki synek został zabity przez pijanego kierowcę, dziecko szło do szkoły po chodniku, pijany kierowca wjechał na chodnik i zabił je - ja również mam dzieci - i gwarantuję Pani, że sama obiłabym gębę takiemu deb***owi, który wsiada za kierownice pod wpływem alkoholu, a jeżeli Pani takich broni to jest tyle samo warta co i oni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karl napisał:
kiedy Polacy wreszcie posiądą elementarną wiedzę z zakresu prawa. Areszt tymczasowy nie jest karą, ale środkiem zapobiegawczym. Po co mamy ponosić dodatkowe koszty jego siedzenia w areszcie, skoro kara i tak go nie ominie. Sprawa jest na tyle ewidentna, że nie ma potrzeba trzymania za krakmai kogoś, kto przyznał się do winy i nie ma obawy mataczenia. A siedzieć i tak będzie.
A co będzie jeśli ten człowiek czekając na rozprawę (to może dłuuuugo potrwać, nasze sądy są tak zapracowane) znów wsiądzie na bani do auta i tym razem kogoś zabije??? Zdarzały się już nie raz takie przypadki. Areszt to środek zapobiegawczy, owszem ale nie tylko przed mataczeniem... Sędziowie powinni o tym pamiętać. Wracając do sprawy rzekomego pobicia przez policjantkę, to wcale jej się nie dziwię - sama bym takiemu d... przyłożyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi się zdaje ze policjanci beda sie zastanawiać czy jest sens zatrzymywać ???????????? dobrze ze nie strzelali bo by ich teraz odstrzelili mysle o prokuratorach i sedziach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni urzyć broni już wq tym momencie kiedy walnoł w autobus przecież stwarzał zagrożenie zdrowia i życia wiele postronnych osób mogli przestrzelić opony albo chociaż oddać strzały ostrzegawcze może by spanikował i poddał się,inaczej byście pisali jakby potrącił niewinnego przechodnia. A że mamy takie prawo że policjant potem jest ciągany po sądach to już inna sprawa ale broni nie nosi się dla dekoracjia co do CHodla to sam gówniarz jest sobie winien po jako cholere chciał rozjechać policjanta. Potrzebny jest Ziobro on by pozwolił na lepsze prawo użycia broni przez policje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sylwio brawo!!!!!!!!!!! Coz za odwaga cywilna, niejeden mezczyzna by sie nie powstydzil. A "Lysemu"za to, ze stynowi zagrozenie dla zycia i zdrowia ludzkiego nalezalby sie jakis odwyk na poczatek a potem chodzenie pieszo i na bosaka do konca zycia. Palant jeden i bezmozgowiec, poznawiony wyobrazni. Jeszcze raz BRAWO!!!!!!!!!!! Pani Sylwio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY BYŁ KTOŚ ŚWIADKIEM ZATRZYMANIA PIRATA DROGOWEGO W MARCU W LUBLINIE PROSZĘ O KONTAKT 605354612
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant napisał:
te siniaki ma od mojego buta. a Sylwia temu sk....lowi i tak za mało dowaliła. należało mu się dużo więcej.
Kochany policmajstrze jak masz cywilna odwagę to napisz wprost że to ja kopałem i podaj swoje dane. Każdy jest odwżny przy biciu jak 6 trzyma a jeden bije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...