Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjatka i strażniczka schwytały pijanego kierowcę

Utworzony przez x, 18 września 2008 r. o 10:35 Powrót do artykułu
Hmmm.... czy aż tak mało jest interwencji służb do tego powołanych, że gdy zrobią to, co do nich należy to pojawia się artykuł w gazecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁOWA UZNANIA DLA PAŃ. DZIEKUJMY WAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, nieco śmiesznie to wygląda, że z rutynowego zatrzymania pijanych facetów zrobiono niebywałą sensację. Cieszę się oczywiście, że zatrzymano ich, tym bardziej że jeden prowadził totalnie pijany i mógł jeszcze spowodować jakiś wypadek. Jednak takie akcje nie pomogą budować pozytywnego wizerunku policji, która dba o bezpieczeństwo drogowe, bo ono nie jest elementem PR, tylko rzeczywistym problemem na naszych drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisze, że wracały do domu, wiec rutynowa kontrola podczas słuzby to nie była. Dobrze, że reaguja równiez po pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny ! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi to sensacja. Ciekaw jestem czy pani A dostanie nagrode bo podobno pijany kierowca to nie wynik lecz rutyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie dostanie bo JEST NAJLEPSZA W STRAŻY MIEJSKIEJ MIASTA LUBLIN A WY CIENIASY DO PIĘT JEJ NIE DORASTACIE !!!!!!!!! AGUŚ TRZYMAJ SIE I TAK DALEJ:))))))))))) BUZIAKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani A jest OK laska ma charakter i ie kuca przed bandziorami. pani K tez ma jaja i wie co ma robić. Widać że f-sze już im zazdoszczą że one sa OK - pozdrawiamy KOLEDZY Z SM I KMP - LASKI DAWAĆ DALEJ ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi sensacja. Chyba w tym celu pracują.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko gratulować należy postawy tych młodych dziewczyn ... zaden facet nie zareagował a one tak, naprawdę taka postawa powinna być szczególnie nagrodzona. Komendantom KMP i SM również należy pogratulować wzorowych pracowników !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to baby nie nadaja sie na sluzby mundurowe .... to takie moje skromne zdanie no ale zlapaly to ok cieszmy sie i radujmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - morda kierowcy wszystko wyjasnia... poza tym kierowca poloneza - zmora polskich dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagroziły użyciem siły? hahahaha,a jaką one mogą mieć siłę,co najwyżej postraszyły,że użyją broni w razie czego,choć w sumie tak pijanym facetom to może dały by radę załozyć kajdanki hehehe,będa miały pecha jak trafia na trzezwego damskiego boksera,czego im oczywiście nie życzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...