Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjny alkomat nie zadziała podczas mrozu. Kierowcy mogą być bezkarni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2017 r. o 21:10 Powrót do artykułu
Artykuł niewiele wnosi. Pisane głównie pod wierszówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ wnosi. Już widzę baranów w dresach tłumaczących,że nie zgadzają się z wynikiem nadania bo temperatura zbyt niska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pić przed jazdą i tyle w temacie. Problem plebsu to jak zwykle alkohol.... Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ciekawym mówi ten artykuł? Nie czaję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wraz ten tytuł to szok, pismak nie rób sensacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziadostwo ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pić przed jazdą i tyle w temacie.  Problem plebsu to jak zwykle alkohol....  Polska Nie tylko plebsu, nie tylko... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policyjne urządzenia chyba nie zawsze działają jak należy. Kilka dni temu zostałem zatrzymany za przekroczenie prędkości o 33 km/h w terenie zabudowanym. Prędkościomierz w samochodzie wskazywał mi podczas jazdy 50-55 km/h. Poprosiłem o ponowny pomiar (dla mojej wiedzy) z jaką prędkością jadę. Oddaliłem się o kilkaset metrów, poczekałem aż nikt za mną nie będzie jechał, zostałem namierzony. Na "liczniku" auta było 50,0 km/h, "radar" wskazał - 43 km/h. Zostałem pouczony, panowie sporządzili notatkę. Trafiłem na praworządnych funkcjonariuszy. Co by było, gdyby trafił się służbista? A alkomaty... Piłeś, nie jedź! Szerokiej drogi dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo masz wyższe opony i prędkościomierz źle pokazuje w aucie zaniża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz idziemy na jednego, a teraz idziemy wódkę pić ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie pozio i panie kozka proponuje doczytac wszystko o tym o czym sie wypowiadacie aby nie bylo znowu kichy panie puzio moze lepiej pisac o modzie a kozka o samolotach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie miałem jeszcze nigdy okazji dmuchać w policyjny alkomat, mam w domu swojego elektrochemicznego alkohita i jak jest jakaś impreza z procentmi to zawsze przed jazdą sięs prawdzam, jak nie wychodzi 0,0 to nie siadam za kółko, alkomat w domu to podstawa dla każego kierowcy, raz się kasę inwestuje i ma się spokój na lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,2 to skandal. Żaden zdowy facet nawet tego nie odczuje. Na Zachodzie Europy nie są tacy głupi. My - to nadal Wschód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie miałem jeszcze nigdy okazji dmuchać w policyjny alkomat, mam w domu swojego elektrochemicznego alkohita i jak jest jakaś impreza z procentmi to zawsze przed jazdą sięs prawdzam, jak nie wychodzi 0,0 to nie siadam za kółko, alkomat w domu to podstawa dla każego kierowcy, raz się kasę inwestuje i ma się spokój na lata Uważaj, żebyś się nie przejechał. Taki sprzęcik też może się mylić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porządnej klasy sprzęt nie myli się aż tak. Ja nie mówię, że wyniki są zawsze idealne, ale jak się kupi porządny alkomat, elektrochemiczny, a nie półprzewodnikowy, to można na nim polegać. Ostatnio nawet w "Motorze" porównywali różne sprzęty z policyjnym alkomatem, może gdzieś Wam się to uda znaleźć, bo akurat alkohit wypadł świetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
tomcio napisał:
nie miałem jeszcze nigdy okazji dmuchać w policyjny alkomat, mam w domu swojego elektrochemicznego alkohita i jak jest jakaś impreza z procentmi to zawsze przed jazdą sięs prawdzam, jak nie wychodzi 0,0 to nie siadam za kółko, alkomat w domu to podstawa dla każego kierowcy, raz się kasę inwestuje i ma się spokój na lata
Uważaj, żebyś się nie przejechał. Taki sprzęcik też może się mylić.
Dużo zależy od tego jak się dba o alkomat. I czy jest on regularnie kalibrowany. Też mam alkomat tej firmy i nigdy nie mialem problemów. Jak zrobi się określoną liczbę pomiarów lub masz wątpliwości czy wskazuje poprawnie wysyła się na kalibrację która w tym przypadku jest darmowa na gwarancji. Ponadto należy się pilnować żeby nie dmuchać tuż po spożyciu bo można uszkodzić sensor, ale o tym jest w każdej instrukcji alkomatu. Mylić to się może półprzewodnikowa zabawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, dlatego w życiu bym nie kupił półprzewodnikowego badziewia, jak kupowąć to tylko coś elekteochemicznego i dbać o niego tutaj tez wrzucam art o dbaniu alkomat przy mrozach ******fakt.pl/pieniadze/prawo/alkomat-nie-dziala-prawidlowo-przy-duzym-mrozie/wgpzqr5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
tomcio napisał:
nie miałem jeszcze nigdy okazji dmuchać w policyjny alkomat, mam w domu swojego elektrochemicznego alkohita i jak jest jakaś impreza z procentmi to zawsze przed jazdą sięs prawdzam, jak nie wychodzi 0,0 to nie siadam za kółko, alkomat w domu to podstawa dla każego kierowcy, raz się kasę inwestuje i ma się spokój na lata
Uważaj, żebyś się nie przejechał. Taki sprzęcik też może się mylić.
Raczej mało prawdopodobne, bo wszystkie alkohity mają czujniki elektrochemiczne i jeżeli normalnie nimi się posługujesz, to wynik zawsze będzie prawidłowy. Gorzej jeżeli kupisz byle badziewie półprzewodnikowe, to faktycznie jest fajny gadżet na imprezy, ale nie można na nim polegać, co do prawdziwości pomiaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby alkomat pokazywał jak najdokładniejszy wynik, należy pamiętać o jego regularnym serwisowaniu. Polecam sprawdzony sklep i serwis alkomatów  ***s://alkopatrol.pl/  Serwisuje tutaj swój prywatny alkomat i zawsze pokazuje dokładny wynik. ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***alkopatrol.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...