Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za bzdury wygaduje kanclerz.. jestem użytkownikiem tych kortów, czasami trzeba było czekać kilka godzin, żeby trafić na wolny kort. po drugie, jak granie w piłkę nożną niszczy nawierzchnie? piłka się za mocno odbija..? po trzecie korty dewastują nie studenci, tylko mieszkańcy okolicznych bardzo "przyjaznych" ulic..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udostępnianie kortów studentom nie będzie wyglądało wcale tak dobrze strona http://tenis.lublin.pl/ podaje że, do dyspozycji studentów będzie tylko jeden kort w dodatku tylko przez cztery dni w tygodniu w wymiarze 2 godzin. To bardzo mało w porównaniu z ilością chętnych zwłaszcza że, pogoda zaczyna dopisywać i będzie ich naprawdę sporo więcej. Co do boisk to tabliczki z napisem "zakaz korzystania z boiska" postawione koło obiektów nie za bardzo zachęcają do korzystania z nich. Nie wiem kto zadecydował o ich postawieniu ale, fakt wybudowania boisk ma się raczej wiązać z ich użytkowaniem a nie spełnianiem funkcji dużych trawników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udostępnianie kortów studentom nie będzie wyglądało wcale tak dobrze strona http://tenis.lublin.pl/ podaje że, do dyspozycji studentów będzie tylko jeden kort w dodatku tylko przez cztery dni w tygodniu w wymiarze 2 godzin. To bardzo mało w porównaniu z ilością chętnych zwłaszcza że, pogoda zaczyna dopisywać i będzie ich naprawdę sporo więcej. Co do boisk to tabliczki z napisem "zakaz korzystania z boiska" postawione koło obiektów nie za bardzo zachęcają do korzystania z nich. Nie wiem kto zadecydował o ich postawieniu ale, fakt wybudowania boisk ma się raczej wiązać z ich użytkowaniem a nie spełnianiem funkcji dużych trawników które mają tylko wyglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro grają na kortach z tego wynika że trzeba by było zadbać o boisko ze sztuczną murawą to by grali na nim. Miejsca pełno, chętnych do gry też dużo. Budujemy? A nawierzchnia kortu pokryta jest tartanem a z takiej nawierzchni wykonanych jest wiele boisk piłkarskich więc z tym niszczeniem to przesada. Panie Kanclerzu wstyd!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się , że studenci a przede wszystkim autor artykułu powinien zapoznać się z tym kto użytkuje ten teren . Jestem jednym z rodziców , którego syn w godzinach popołudniowych trenuje piłkę nożną w klubie sportowym, który dzierżawi tereny zielone Politechniki. Klub zainwestował w poprawienie murawy i regularne konserwowanie jej. Jest to ciekawy obiekt i pomaga młodym ludziom realizować swoje marzenia . Moje pytanie jest takie, jak student , który nie potrafi znaleźć sobie obiektu sportowego na trenie całego Lublina ( od około 3 lat przybyło ich trochę) poradzi sobie w życiu codzienny po zakończeniu edukacji, tylko marudzi i zwala problem na władze uczelni. Pozdrawiam zaradnych i tylko zaradnych STUDENTUUUUFFFF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE TO WŁAŚNIE TE OBIEKTY SĄ WYBUDOWANE DLA STUDENTÓW!!! A TERAZ SIĘ JE ZABIERA I KAŻĄ PŁACIĆ??!! MOŻE NAJPIERW ŁASKAWIE NAM PANUJĄCY KANCLERZ POROZMAWIAŁ ZE STUDENTAMI BO TO UCZELNIA JEST DLA NAS A NIE MY DLA UCZELNI!!! A UCZELNIA NIE DO ZARABIANIA TYLKO TO KSZTAŁCENIA STUDENTÓW I ROZWIJANIA ICH ZAINTERESOWAŃ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I się organizują poza uczelnią, nie maja innego wyjścia. Ale trzeba przyznać że traktuje ich ona po macoszemu. W artykule nie ma wzmianki że młodzieżowe zespoły przeszkadzają ale niech nie czują się jak właściciele boiska niech pójdą na jakiś kompromis żeby każdy był zadowolony. Ale nie oszukujmy się skoro to boisko przy Politechnice to chyba studenci powinni w pierwszej kolejności z niego korzystać a inni kombinować i szukać miejsca do grania dla swoich pociech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@władek: Kort to nie tylko nawierzchnia, ale i ogrodzenie, które nie jest przystosowane do przyjmowania "uderzeń" piłki nożnej i odkształca się, co z czasem powoduje całkowite zniszczenie. Poza tym zauważ, że podczas gry w tenisa na korcie znajduje się i biega 2 (max 4)graczy, a w piłkę nożną kilkukrotnie więcej. Chyba oczywiste, że podczas gry w piłkę nawierzchnia zużywa się znacznie szybciej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zerooo napisał:
... Jestem jednym z rodziców , którego syn w godzinach popołudniowych trenuje piłkę nożną w klubie sportowym, który dzierżawi tereny zielone Politechniki. ... Moje pytanie jest takie, jak student , który nie potrafi znaleźć sobie obiektu sportowego na trenie całego Lublina ( od około 3 lat przybyło ich trochę) poradzi sobie w życiu codzienny po zakończeniu edukacji, tylko marudzi i zwala problem na władze uczelni....
Tak Zbyszku, masz oczywiście rację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
@władek:Kort to nie tylko nawierzchnia, ale i ogrodzenie, które nie jest przystosowane do przyjmowania "uderzeń" piłki nożnej i odkształca się, co z czasem powoduje całkowite zniszczenie. Poza tym zauważ, że podczas gry w tenisa na korcie znajduje się i biega 2 (max 4)graczy, a w piłkę nożną kilkukrotnie więcej. Chyba oczywiste, że podczas gry w piłkę nawierzchnia zużywa się znacznie szybciej...
tomku ogrodzenie to jest rozwalone przez mieszkancow wapiennej, ktorzy po zamknieciu kortow chca sie tam dostac za wszelka cene.. ostatnie rozwalenie kilkunastu samochodow na parkingu swiadczy o poziomie bezpieczenstwa na tym terenie.. na wiosne to az strach wracac tamtedy z treningu o 22..oczywiscie ochroniarzy nigdy tam nie zauwazono..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...