Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Politechnika Lubelska rozpoczęła budowę Centrum Elektroniki

Utworzony przez dziadostwo, 20 września 2012 r. o 11:54 Powrót do artykułu
Za mało mamy studentów? Dla kogo pytam będą tam kształcić? Gdzie Ci ludzie będą pracować? No bo chyba nie w Polsce. Chory system.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W dobudowywanej części planowane jest usytuowanie wejścia głównego do wydziału, a także montaż windy." Protestuję! Po tej stronie budynku na parterze znajduje się słynne laboratorium maszyn elektrycznych. Przeniosą je na miesce obecnej szatni przy wejściu głównym?. Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadostwo napisał:
Za mało mamy studentów? Dla kogo pytam będą tam kształcić? Gdzie Ci ludzie będą pracować? No bo chyba nie w Polsce. Chory system.
Po studiach technicznych z pracą jest stosunkowo łatwo, to nie kolejny marketing czy administracja - śmieciowe kierunki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olek to czysta teoretyczna paplanina... Mam dyplom mgr elektrotechniki, oczywiście do tego stosowne uprawnienia i kursy. Pracę znalazłem rok po ukończeniu studiów, ale później out... po roku przestało się opłacać zatrudnianie mnie na pełny etat (miałem 2500 brutto). Teraz od roku szukam pracy, chciałbym zarabiać na start 2000-2500 brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za instytut informatyki by się w końcu wzięli, wstyd i hańba żeby w takim miejscu zajęcia prowadzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz R napisał:
Olek to czysta teoretyczna paplanina... Mam dyplom mgr elektrotechniki, oczywiście do tego stosowne uprawnienia i kursy. Pracę znalazłem rok po ukończeniu studiów, ale później out... po roku przestało się opłacać zatrudnianie mnie na pełny etat (miałem 2500 brutto). Teraz od roku szukam pracy, chciałbym zarabiać na start 2000-2500 brutto.
To dziwne, ja też jestem po tym wydziale i nie mam najmniejszych problemów z pracą, podobnie inni moi znajomi z roku. Stawki może nie rewelacyjne, ale jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...