Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Politechnika Lubelska zwalnia pracowników

Utworzony przez ~misio~, 1 lipca 2010 r. o 20:24 Powrót do artykułu
i bardo dobrze powinni juz dawno powinni po zwalniać tych starszych profesorów; technika sie rozwija a my zamiast sie uczyć o nowoczesnych technikach dowiadujemy sie o starych przestarzałych technologiach..... nie podważam ich autorytetów i z całym szacunkiem dla nich bo bez nich polibuda by nie istniała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zapytajcie się ile ci biedni ,pożal się Boże profesorowie zarabiają , że już w I kwartale wpadają w II próg podatkowy!!!!! Za kilkadziesiąt godzin w roku( w ro k u) biorą po kilka tys zł miesięcznie!!!Biedni tacy i poszkodowani profesorowie. Stare dziadki czego mogą nauczyć? Ich wiedza zatrzymała się zapewne w latach 60 tych XX wieku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże chroń nas przed tak zwanymi inżynierami z tej uczelni(nie tylko), dlaczego? 1 zero praktyki... 2 zero praktyki... 3 zero praktyki... Szanuję ich super chłopaki, mam ich w pracy siedmiu, wszyscy po PL lecz niestety cechuje ich totalny brak doświadczenia, bo i z kąd? Mają do dyspozycji Auto-cada ver.9 połowa inventora ale to nic nie pomaga. Po części to wina pracodawcy. W zakupionym pakiecie ac był kurs. Oczywiście nikt nie pojechał bo i po co? Czy ktoś pamięta jeszcze stanowisko technologa? ps. 25 lat w obróbce metalu wsk. peace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 napisał:
Szanuję ich super chłopaki, mam ich w pracy siedmiu, wszyscy po PL lecz niestety cechuje ich totalny brak doświadczenia, bo i z kąd?
powiadasz...? niech będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liam napisał:
powiadasz...? niech będzie
Daruj sobie zgryżliwość, może Jesteś Tym Wybranym. Z "moimi" engami daję radę chodź czasem bolą mnie nogi. Młodzi myślą ze skoro lizneli auto cada (tfu) są bogami, niestety tak nie jest. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny głupiec , praktykę nie zdobędą na studiach id..oto o ty po 25 latach na ACad to jesteś deb***em!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolejny głupiec , praktykę nie zdobędą na studiach id..oto o ty po 25 latach na ACad to jesteś deb***em!
Świnie głodne pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten nick "12" to przypadek, czy ma jakieś znaczenie?. Mnie on się bardzo źle się kojarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany! to kto bedzie robił benzynę z Nałęczowianki i silniki bezpaliwowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
O rany! to kto bedzie robił benzynę z Nałęczowianki i silniki bezpaliwowe?
spokojnie ) jest taki "diabel, ktory straszy" na 7 pietrze Wydzialu Mechanicznego, on moze wszystko, niejednokrotnie to udowodnil )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
O rany! to kto bedzie robił benzynę z Nałęczowianki i silniki bezpaliwowe?
jakaś pomyłka tam nie robią benzyny z Nałęczowianki, tylko mocz z wódki i to im się doskonale udaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje że lacha zwolnią, bo to dzieki niemu jeszcze szkola sie jako tako trzyma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wydziale zarządzania byłoby kogo pozwalniać... prodziekan ds. studenckich np. ktory jak czlowiek nie umie się odezwać.. jak tacy ludzie dostają takie stanowiska ? jeżeli nie umieją przede wszystkim rozmawiać.... to jak mają pomóc w rozwiązaniu problemu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...