Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PolskiBus dogadał się z BP Tour. Kursy z Lublina do Krakowa, Zakopanego i Władysławowa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2016 r. o 11:33 Powrót do artykułu
I to jest bardzo dobra wiadomość! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje, że nie będą wozić ludzi busami małymi do Zakopanego to była udręka do tego o postój trzeba było się upominać porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, te busy  małe niezbyt komfortowe.Co do postojów to się nie zgadzam, jeżdze regularnie na trasie Lublin - Nowy Sącz i ja jestem zadowolona z podróży, poza tym na tej trasie jest pól godziny postoju w Tarnowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie brzmi : Od kiedy te kursy będą realizowane i od kiedy (i na jakiej stronie internetowej) będzie można kupować bilety na te kursy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanko czy będzie bezpośrednie połączenie z Muszyną ? Kiedyś taką trasę obsługiwało Puławskie PKS i zostało zlikwidowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widze to od 1 wrzesnia mozna kupowac bilety na stronie polskibus...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy w ramach oszczędnosci podstawią zapchlonego busa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mam pytanko czy będzie bezpośrednie połączenie z Muszyną ? Kiedyś taką trasę obsługiwało Puławskie PKS i zostało zlikwidowane
nie ale za to jest bezpośredni do Ździłowic do Muszyny można się przesiąść w Krynicy lub Nowym Sączu. Przesiadka nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest bezpośrednie połączenie Lublin - Krynica Zdrój , kursy codziennie, obsługiwane przez Lubelskie Linie Autobusowe . Jest tylko jeden minus - dość długo trwa podróż. Do Muszyny można się przesiąść w Krynicy Zdroju, stamtąd bardzo często kursują busy i autobusy filmy Rafatex.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm... BR Tour jak pamiętam torpedowała wcześniej nowe połączenia Polskiego Busa, już chyba wiadomo co chciała ugrać tym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że nie sprostają wymogom Polskiego Busa. To jednak zupełnie inna klasa obsługi pasażerów. Po pewnym czasie PB rozwiąże umowę i będzie sam musiał obsługiwać te trasy, aby zapewnić właściwy poziom usług. Szkoda tylko tych minionych staconych lat na podróżowanie do Krakowa złomiastymi busami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy dalej będą spóźnienia około godziny czasu i chamscy kierowcy sprzedający bilety z papierosem w zębach?. Jak dobrze pamiętam to w tamtym roku skutecznie wlasciciel Bp toura zablokował linie do Krakowa a teraz myśli , ze kokosy zarobi na sprzedaży biletów za ich pośrednictwem, ale się myli bo ludzie wiedza kto to jest właściciel bp toura i kierowcy tez go dobra znają, ze głownie obcokrajowcy ze wschodu musza jeżdzic u niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BP Tour niech kupi takie same autobusy jakie posiada Polski Bus i oferuje identyczne ceny jak Polski Bus.Bardzo potrzebne połaczenie autobusowe, a nie busowe na trasie Warszawa Lublin Rzeszów .W ciągu kilku mc na tej trasie przewieziono 100 tys pasazerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BP Tour niech kupi takie same autobusy jakie posiada Polski Bus i oferuje identyczne ceny jak Polski Bus.Bardzo potrzebne połaczenie autobusowe, a nie busowe na trasie Warszawa Lublin Rzeszów .W ciągu kilku mc na tej trasie przewieziono 100 tys pasazerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojeżdżą z rok dwa i polskibus ich wywali z powodu niskiej jakości usług, ale rozkłady zostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dogadają się też z PeKaeSem JASŁO??? To ważne, bo stawiają tam Chrystusika wysokiego na 13 metry!! O Matko i córko, przeca będą musieli nas tam wozić żebyśmy z podziwu wyjść nie mogły, ja i moja kuzynka Lidka i jej brat co to w chórze kościelnym u księdza Romka za bóg zapłać robi już 4 rok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam BPTour, jakość obsługi tragiczna, autobus się zepsuł w środku nocy w jakimś polu, kolejny przyjechał po trzech godzinach, ale nie zawiózł mnie od razu do miejsca docelowego, bo kierowca musiał 'na chwile wpaść do puław'. Oczywiście zwrot pieniędzy niemożliwy 'bo nie'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...