Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Wielka uliczna zbiórka darów w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2016 r. o 19:11 Powrót do artykułu
Czy radni PISu, tak walczący gębami o dobro dzieci, nawet tych nienarodzonych włączyli się do tej akcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co, 500+plus rodzinne plus ok. 100 zł ulga rodzinna ok,. 100 zł i jeszcze im mało, to ja po 40 latach pracy mam żyć za 1200 zł wydając na leki ok. 2500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miało być na leki ok. 250 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim układzie ja mam poropozycję, zrobić eutanazję na emerytach którzy przepracowali po 30-45 lat po to aby mieć na 500+ a może 1000+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cała akcja wydaje się zbędna ponieważ rodziny wielodzietne, dzieci z biednych domów dostają 500 plus!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jeszcze, kużwa moze tym mamuśkom dać kolejnego chłopa, bo obecni wysiadają w robieniu dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niech mnie teraz ktoś zaczepi w markecie o to abym dała, no nie, od razu o***ę, ja na swoje dzieci pracowałam na każdy grosz, nikt mi nie dawał 500+ a teraz jeszcze pieprzą, że dostajnę po 45 latach parcy jałmużnęzamiast godnej emrytury, bo kraj biedny, bo musi dawać za darmo leniom 500+ albo bogatym 500+ na waciki do uszu. chyba musze wziąśc leki na serce,bo z nerwów nie wytrzymam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co jeszcze q-wa za mało pincet +/- ? kogoś poje..ło? a,jak q-wa zima nie przyjdzie durnie ,to komu forse oddacie? żebrackie obrzydliwe panstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile sypnal ePiSkopat z tych otrzymywanych corocznie 30 miliardów na podstawie ustawy konkordatowej? Te pieniadze z budżetu państwa, czyli od nas wszystkich i wspomagające wyslannikow obcego państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co? dałam 2 czekolady ale z wielkim oporem... niestety tak jak piszecie... pisowcy tym swoim 500+ zabili ducha solidarnosci... niestety ludzie maja dużo racji.. rodziny wielodzietne, biedne maja czasami wiecej niż rodziny z 1 dzieckiem , w którym np. jedna osoba pracuje, lub dwie po minimalnej. Ja tez czuje sie przez rząd okradana i oszukiwana, bo cięzko pracowałam na swoją sytuację, i tez po opłacenie wydatków( zadem MOPS, GOPS, OPS, miasto mi nie dokłada) zostaje mi na życie około 1,5 tys.z i mam na utrzymaniu dwulatka, któremu ubrana, buty kupuje sie co pół roku, a zaraz przedszkole i ikolejne wydatki.. i wspieram tylko i wyłącznie akcje ratujące zdrowie i zycie dzieciaków... inne względy,,, no coz..juz rząd załątwil...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...