Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Następna sekta wychwalająca boga bałwochwalcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się cieszę z tego pozytywnego artykułu, dziękuje autorze,że cenisz wartości moralne w dzisiejszych czasach:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekta ?? Są odpowiednie encyklopedie wyjaśniające to słowo, to czymże jest kościół jeśli światkowie są sektą?? Radzę zagłębić się w biblię a potem cokolwiek pisać, ale Bog nie rychliwy, ale sprawiedliwy na takie słowa in czyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów, troche kultury człowieku, przepraszam istoto, którą Bog stworzył bo na człowieka trzeba sobie zasłużyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Religia jest dla ludzi bez rozumu" - J.Piłsudski - Źródło: Str. 26 - Kronika Józefa Piłsudskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"(fot. Materiały Organizatora)" Nie pobili Was tak jak ekipa Polsat pielgrzymów RM? Wiemy, że oficjalnie i medialnie było odwrotnie ale skąd na Boga te info "(fot. Materiały Organizatora)"? Czyżby "Świadkowie" fotografować i filmować nie pzwolili i w przeciwieństwie do RM mieli do tego pełne prawo? Nie bądź wiecej DW taki wybiórczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tego przemówienia wysłuchało 5166 osób" ... szacun za frekwencję. Mało kiedy nasza Hala Globus ma prawie komplet widzów na imprezie. Jej gabaryty to : 4119 miejsc siedzących + 1600 miejsc na płycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bByli u mnie ostatnio z ulotką na temat tego "eventu", grzecznie podziękowałem, nie skorzystałem jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sądzicie czy prawdziwa religia powinna wyróżniać się pokojem czy agresją ( np. bicie dziennikarzy) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...