Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślicie, że ta Popiołek by nie wzięła! Też by wzięła. Każdy by wziął. Ja też. Pamętacie w tą szczególną środę. "Niech ten pierwszy rzuci kamień ... itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Popiołek na pewno nikt nie przytuli. Może także, dla dobra Polski, nie wybierze jej (ani nikogo z RP) do Sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popiołek? Co to za jedna i skąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a marszał Borusiewicz ile wziął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HD napisał:
Popiołek? Co to za jedna i skąd?
To ta, co bez zażenowania poparła 67.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni wszystko biorą tylko w jednym celu: By żyło się lepiej... wszystkim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem jak czuje się Popiołkowa w stajini Alfonsa z Biłgoraja. Czy też uprawia ku..stwo polityczne jak jej guru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na reszcie rozsądne słowa. Myślałam, że tylko dla mnie zła jest Nowicka, która wzięła kasę a teraz kreuje się na błogosławioną, a lepszy Palikot, który może i ma niewyparzony język, ale jednak wyrzucił na zbity pysk świętą Wandę od przytulania kasy. Kosztem popularności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...