Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
majtki zdejm. Władza musi wiedzieć wszystko, a proboszcz z tym drugim juz czeka pod łóżkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, ze tracisz dziecko a klada cię obok ciężarnej, ktora ma właśnie robione ktg i słychać donośnie bicie serca jej dzieciątka. Czy to tak trudno domyślić się, ze takie słuchanie dla tej matki w traumie po stracie wlasnego dziecka jest tragiczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nadal będą traktować kobiety jak bydło? Nadal będą wymuszać łapówki? Odmawiać znieczulenia? Pozostawiać bez właściwej opieki? Jeśli tak, to wsadźcie sobie ankietę w tą, tam, tego, z tyłu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie znowu jakiemuś pseudonaukowcowi potrzebne są dane do doktoratu/habilitacji... po prostu nieludzkie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, biją jak ktoś nie chce tego wypełnić? Non-issue.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankieta dawana do wypełnienia po śmierci dziecka napisana czcionką Comic Sans, to tak żeby rozweselić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w narodzie tak mało empatii.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyki są najważniejsze!!!!! Nie liczy się kobieta,matka,ojciec tylko kawałek papierka. Ten kraj jest chory, zatraca się ludzką godność i człowieczeństwo w imię "słupków"-straszne i przerażające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak slów, ale cóż naród wybrał, a ludzie cierpia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam swiadkiem w tamtym roku jak dziewczyna straciła dziecko na Jaczewskiego w szpitalu. Bardzo była smutna ale kilkukrotnie przychodziła do niej Pani psycholog. Rozmawiała z nią. Był też ksiądz. Nie wiem jaką dokumentację musiała wypełnić ale myślę że najgorsze co mogło jej się wydawac to to ze leżała z nami na patologii. Każda z brzuszkiem oczekiwała na poród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta po tak traumatycznym przeżyciu nie chce być nagabywana przez obcych, a tym bardziej molestowana przez katabasa - zboczeńca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu durny Garnek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankiety niepotrzebne, wystarczy że personel szpitala będzie poważnie traktował pacjentki i swoje obowiązki. Brakuje tylko pytania czy pacjentka jest zadowolona z usług szpitala. Ale to można dopisać ręcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim momencie w szpitalu dużo zależy od tego na jakie położne na dyżurze się trafi - miałam szczęście w nieszczęściu trafić na dobre położne, które już niejedno w życiu widziały, umiały i nie bały się do mnie odezwać. Za to izba przyjęć to czysty koszmar, obcesowy lekarz, drzwi do gabinetu z KTG otwarte szeroko, żeby przypadkiem komuś nie umknął ten dźwięk i głośne rozmowy pań za biurkiem o kupowaniu firanek. Żadna ankieta tego nie naprawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz całkiem ich pogrzalo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS chce, że nawet jak się jedziesz prywatnym samochodem z miasta A do punktu B, to żebyś informował państwo o wszystkich swoich pasażerach łącznie z podaniem ich numerów telefonów. To już zaczyna być chore do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już widzę pomoc ze strony osoby duchownej - że to kara za grzechy itp. Zupełnie jak odwiedziny po kolędzie,sprawdzenie ile kasy spłynęło od danej rodziny ,jak z uczestnictwem w kościelnej celebrze,a człowiek na końcu jako nie liczące się ogniwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba duchowna w tej ankiecie jest na 3 miejscu, ale tytuł musi być taki, aby jednych drażnił, drugich podkręcał, bo wygląda jak narzucenie kogoś kto przecież pojęcia nie ma o tym, czym jest utrata dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO WYMYŚLA TAKIE GŁUPIE ANKIETY????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tak kobieta widział ankietę?? Pytanie czy chce pani porozmawiać z osobą bliską, psychologiem lub osobą duchowną odp tak/nie/nie wiem to narzucanie???!!!!!!!!!!!!! co za debilizm!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...