Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poroszenko w Lublinie. Protest narodowców przed CK (wideo)

Utworzony przez Piotrek, 18 grudnia 2014 r. o 14:23 Powrót do artykułu
A co z pamięcią o ofiarach UPA na Wołyniu . Niech przeprosi . Jeszcze żyją kaci z UPA . Gdzie pamięć o dzieciach . Płakać mi się chce nad tym naszym zniewolonym krajem gdzie każdy kto chce pluje nam w twarz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z pamięcią o ofiarach UPA na Wołyniu . Niech przeprosi . Jeszcze żyją kaci z UPA . Gdzie pamięć o dzieciach . Płakać mi się chce nad tym naszym zniewolonym krajem gdzie każdy kto chce pluje nam w twarz .
Waltzman (Poroszenko) chce przyznać tym upowskim zbrodniarzom status kombatantów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pamiętać i tą pamięć przekazywać młodszym pokoleniom.Wyrazy uznania dla organizatorów i osób biorących udział.Redakcjo dlaczego tylko jedno zdjęcie? Czyżby cenzura nie pozwoliła , albo aparat się zaciął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie pomnik polskich ofiar UPA?? Lepiej byłoby pilnować własnych spraw a nie podlizywać się ukraińcom, którzy i tak zapewne znowu nas wykolegują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten człowiek ktory się wypowiada ma tak zaciętą twarz, że gdyby miał mozliwość, jestem o tym przekonany, dorównałby tym oprawcom z UPA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użyteczni idioci Putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Coll Użyteczny idiota USraela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten człowiek ktory się wypowiada ma tak zaciętą twarz, że gdyby miał mozliwość, jestem o tym przekonany, dorównałby tym oprawcom z UPA
a ty pikny LOLO haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użyteczni idioci Putina.
pewnej nocy taki ukrainiec przyjdzie do twojego domu. na twoich oczach zgwałci ci żonę, córkę. potem zarżnie je jak świniei i ty obrońco ukraińskich upowców będziesz patrzył na to bezsilnie. na koniec pochlasta twoje ciał żebyś zdychał powoli. będziesz BOGU dziękował jak szybko zejdziesz z tego świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użyteczni idioci Putina.
pewnej nocy taki ukrainiec przyjdzie do twojego domu. na twoich oczach zgwałci ci żonę, córkę. potem zarżnie je jak świniei i ty obrońco ukraińskich upowców będziesz patrzył na to bezsilnie. na koniec pochlasta twoje ciał żebyś zdychał powoli. będziesz BOGU dziękował jak szybko zejdziesz z tego świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polonodbi, antypolscy faszyści powinni miec zakaz wjazdu do Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile nie lubię narodowców, to w tym przypadku trudno się z nimi nie zgodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...