Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Port Lotniczy Lublin: Biały montaż na lotnisku

Utworzony przez Gość, 11 sierpnia 2012 r. o 08:33 Powrót do artykułu
Zróbcie na lotnisku bezpłatny internet, to podniesie rangę lotniska!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo juz coś czy będa loty do Holandii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taak oczywiście należy się cieszyć z zamontowanych umywalek i toalet , tylko , że są ważniejsze sprawy kluczowe dla lotniska , z którymi są ciągłe problemy i mogą przesunąć termin otwarcia portu.. No ale ok z tym cicho sza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tam prace w kaplicy przebiegają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - Liverpool lub Lublin - Manchester prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^^ taaa a ja prosze o lamborghini
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zybi napisał:
taak oczywiście należy się cieszyć z zamontowanych umywalek i toalet , tylko , że są ważniejsze sprawy kluczowe dla lotniska , z którymi są ciągłe problemy i mogą przesunąć termin otwarcia portu.. No ale ok z tym cicho sza..
......a o co chodzi ? ...wiesz coś to napisz !!! bo inaczej taki tekst wygląda jak kiepska prowokacja wiecznego marudera ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... napisał:
......a o co chodzi ? ...wiesz coś to napisz !!! bo inaczej taki tekst wygląda jak kiepska prowokacja wiecznego marudera ....
nie mogę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^^ jak na razie to nie ma co otwierać - 2 połaczenia? phi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zybi napisał:
nie mogę..Mnie też coś się obiło o uszy.Ale spokojnie poczekajmy 50 dni. Koniec września pokaże czy inwestycja zostanie oddana w pażdzierniku. A potem certyfikacja i usuwanie usterek. Do marca np.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^ heh ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
produce 1, or even Michael Kors Bags possess 1 created Michael Kors Outlet Online for you personally because of your hosting company Michael Kors Purses . Your own hosting company may best Michael Kors Outlet Handbags offer you instructions Michael Kors Purses how to visit { Michael Kors Outlet Handbags about doing this..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
High columns are a great addition to Coach Factory Online any living or bedroom to add classical flare to even the most plain of spaces. Coach Factory Corinthian columns, with beautiful top features, are delightful surprises for gardens, Louis Vuitton Canada end tables, and plant holders. Imagine coming home to a luscious garden with the richest details provided by Casa de Arti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...