Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pościg za pijanym kierowcą. Miał 2,5 promila

Utworzony przez Koal, 10 marca 2013 r. o 13:46 Powrót do artykułu
[background=rgb(251, 251, 251)]Ja już nie wem, czy lepej podniesciesc poziomu alkocholu do 0,8 promila a nawet do 1 promula[/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[background=rgb(251, 251, 251)]Ja już nie wem, czy lepej podniesciesc poziomu alkocholu do 0,8 promila a nawet do 1 promula[/background]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile miałeś promuli piszac te złote mysli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) taki jestes kozak, a skoro wiesz ile miales we krwi to cie zapewne zlapali, pomijajac fakt ze jestes skonczonym kretynem wsiadajac do samochodu po pijaku, i zobaczymy czy bedziesz taki cwany jak ci pijany kierowca dziecko potraci, cwaniaczku
Ostatnio edytowany 11 marca 2013 r. o 10:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to wybór debia roku powyższe 3 posty mają podium, gratuluję jak chcecie się zabić to się powieście w stodołach a nie innych ciągacie za sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany śmieć nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HWDP I TYLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek jesteś niepoprawny i za to należy Ci się wpi...ol. i bez focha proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wirtualnie? To moze pykniemy fifke albo ned for speeda czy co tam chcesz,nawet o pare setek,trza mi kasy bo mi united kupon zawalił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no z czego oni sie chwala???ze policjant zatrzymal pijaka????jakby gimnazjalista zatrzymal to mozna o tym pisac a on wykonywal obowiazki swoje. swoja droga zatrzymywac pojazd moze tylko umundurowany policjant wiec co sie dziwic ze goscio odjechal???skad policjant byl pewny ze to pijak??moze przedawkowal leki?albo zawal mial??powinien powiadomic dyzurnego a nie narazac siebie i innych.skonczylo sie jak sie skonczylo ale kierowca mogl go ze strachu przejach,mogl nie byc pijany i mogl ze sttrrachu w g=kgos wjechac. powiadamia sie dyzurnego i teoretycznie moment powinna byc drogowka bo przeciez co przenica tto patrol:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam zaobserowałem że masa ludzi jezdzi po pijaku. a nieudolna policja na taki donos zanim zareaguje to już szczęśliwy pijaczek o czerwonym nosku dawno jest w kolejnej melinie gdzie pije te swoje Taterki albo pożal się Boże wódkę Czysta de luxe uznając ze nie ma innej lepszej, bo nigdy lepszego alkoholu do ust nie dane mu było wlać. Filaretów (pod kładką), środa wieczór: gość wjeżdza w barierke po czym stoi na pasie oddzielającym ruch i udaje że odśnieża auta aby inni kierowcy powiedzieli że jest ok. Lipiec 2012- pijany kierowca ciągnie za sobą znak nakazujący jazdę po prawej stronie znaku aż gdzie grupka młodych osób stojących na przystanku nie obezwładnia go i wzywa policje. najgorzej na al. racławickich w sobotnie wieczory, golfy na blachach podlubelskich "gmin" załadowane po 5 osób muzyczka na full i jada.... zabijac niewinne osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Wirtualnie? To moze pykniemy fifke albo ned for speeda czy co tam chcesz,nawet o pare setek,trza mi kasy bo mi united kupon zawalił
Ten pojedynek byłby moją życiową porażką,a nie lubię przegrywać.Ty zapewne jesteś mistrzem w grach komputerowych,ja natomiast jestem na etapie poznawania.Gry nie są moją mocną stroną. W tym momencie możesz czuć się wygranym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phi mistrzem? Troche gram w fifke ale jak uwazasz ,a niehcesz wygrać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Phi mistrzem? Troche gram w fifke ale jak uwazasz ,a niehcesz wygrać?
Co za skromność przemawia przez Ciebie? Wygrywać wszyscy lubią,ale marna satysfakcja z takiej wygranej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Życzę najwyższej wygranej skoro to jest szczytem marzeń.A marzenia czasami się spełniają.oby...
Ostatnio edytowany 11 marca 2013 r. o 10:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobiety lubią facetów którzy piją i jadą samochodem dlatego faceci to robią bo laskom to imponuje że taki odważny nachlał się i jedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bur napisał:
kobiety lubią facetów którzy piją i jadą samochodem dlatego faceci to robią bo laskom to imponuje że taki odważny nachlał się i jedzie
Ewidentna bzdura!!! Nade wszystko trzeźwych,intelientnych,ambitnych,pracowitych,odpowiedzialnych,czułych,wrażliwych....etc...niekiedy niepokornych,a zarazem intrygujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście inteligentnych powinno być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
synu jak mozesz, ja cie kochalam, wiedzialam ze zle zrobilam jak sie zgodzilam na lobotomie, wiedzialam ze nie bedziesz juz taki sam jak kiedys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze nie wchodzić w dyskusje z Adamkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...