Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł pije do Lecha

Utworzony przez piter, 13 stycznia 2008 r. o 16:32 Powrót do artykułu
Cała Polska gratuluje Lublinowi posła. Tak trzymać. PO potęgą jest i basta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogactwo posła odbiera rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIKOT ma problemy z głową !! i naduzywa jakiegos zielska ?? Jedynym pijakiem byl KWacho ! z filipin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PALIKOT ma problemy z głową !! i naduzywa jakiegos zielska ?? Jedynym pijakiem byl KWacho ! z filipin
Gość, Od Palikota trzy kroki do tyłu, i głęboki pokłon przed nim!!! To poseł z zasadami, jak całe PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba lustracji szkołę <<<<<<<<<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lodziarnia ruszyła, a Pan Janusz ma temat zastępczy. Piątek, 11 stycznia 2008 Minister Waldemar Pawlak milczy w sprawie anulowania kary J&S Energy Blisko miesiąc temu dziwiłem się ciszy jaka towarzyszy darowaniu rekordowej kary za brak obowiązkowych rezerw paliwa firmie J&S Energy. Poprosiłem ministerstwo gospodarki o wyjaśnienie moich wątpliwości. Najpierw otrzymałem odpowiedź wymijającą, a później zwyczajnie nikt nie odpowiedział. 2 stycznia br. poprosiłem o odpowiedź Ministerstwo Gospodarki na następujące pytania. 1) Dlaczego decyzja o anulowaniu kary dla firmy J&S Energy została ogłoszona przez Ministerstwo Gospodarki cztery dni po fakcie? 2) Proszę o wyjaśnienie Państwa komunikatu z 19.12.2007. Piszecie, że "Podstawą do wydania przez Ministra Gospodarki powyższej decyzji były błędy proceduralne, a przede wszystkim naruszenie przepisów dotyczących właściwości rzeczowej organu wydającego decyzję w I instancji." Czy to oznacza, że prezes ARM błędnie podpisał się pod decyzją? Np. jako prezes, a nie jako ARM? Czy w związku z tym błędem zostało skierowane zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę skarbu państwa? Dlaczego Minister Gospodarki umorzył postępowanie, a nie uchylił decyzję i nie nakazał ponownego jej wydania - już w sposób prawidłowy? Dzień później dostałem z resortu odpowiedź: "Zgodnie z Kodeksem Postępowania Administracyjnego decyzja o anulowaniu kary dla firmy J&S Energy została przekazana stronom: spółce J&S Energy i Agencji Rezerw Materiałowych. W związku z tym, prosimy zwrócić się z prośbą o udostępnienie decyzji do stron. Decyzja i uzasadnienie nie są tajne." Ponieważ według mnie ani ministerstwo, ani minister nie odpowiedziało na moje pytania poprosiłem ponownie o wyjaśnienia i do tej pory nie dostałem odpowiedzi. Dziwi mnie, że opozycyjni politycy nie próbują nabijać punktów drążąc temat darowania rekordowej kary. To, że po mimo jej anulowania nikt jeszcze nie poniósł konsekwencji, a fakt ów (darowania kary) starano się ukryć przed opinią publiczną, może być przecież pretekstem powołania komisji śledczej. Jak na mój gust ponad 461 mln zł to bardzo dużo pieniędzy. Znacznie więcej niż słynne 17,5 mln USD. Źródło: http://www.wprost.pl/blogi/jan_pinski/?B=338
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiadome szuka temacików zastepczych :| Tak PO z zasadami hehe kolesiostwo kolesiostwo, sawicka nie wziela lapowki tylko jej ręka nieswiadomie oj bedą wybielac cale PO jakie to jest kochane a tak dzialają politycznie gorzej niz stalinowski terror.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to chyba sam ma problemy z głową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nemo napisał:
Gość, Od Palikota trzy kroki do tyłu, i głęboki pokłon przed nim!!! To poseł z zasadami, jak całe PO.
Psychiczny jesteś? PO z zasadami buhahahahahahaha, dawno tak się nie ubawiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo czli rzecz w PO zwyczajna i codzienna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot uderzył się w głowę penisem, którym się bawił na konferencji prasowej i od tego czasu z każdym dniem jest coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę " w interesie Pana Boga" było odebranie rozumu temu pajacowi i Pan Bóg nie musiał się przy tym napracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako lublinianin wstydzę się za tego człowieka! Palikota trzeba zdjąć z tej sceny zanim cała Polska bedzie się z nas smiała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...