Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł pyta o luksusy w rektoracie Uniwersytetu Medycznego

Utworzony przez gość, 14 września 2012 r. o 18:15 Powrót do artykułu
oj przewraca się w głowach. Dla zwykłego człowieka, najbliższe terminy do byle specjalisty, za pół roku albo i później bo nie ma pieniędzy, a tu sobie egzotyczne podłogi kupują za pieniądze pacjentów i jeszcze szkolimy zagranicznych studentów, może też za pieniądze podatników ??!!! ....prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich słomianych inwestycjach. Dostajemy za tego misia jako konsultanci 20 proc.ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś, tym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj przewraca się w głowach. Dla zwykłego człowieka, najbliższe terminy do byle specjalisty, za pół roku albo i później bo nie ma pieniędzy, a tu sobie egzotyczne podłogi kupują za pieniądze pacjentów i jeszcze szkolimy zagranicznych studentów, może też za pieniądze podatników ??!!! ....prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich słomianych inwestycjach. Dostajemy za tego misia jako konsultanci 20 proc.ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś, tym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj przewraca się w głowach. Dla zwykłego człowieka, najbliższe terminy do byle specjalisty, za pół roku albo i później bo nie ma pieniędzy, a tu sobie egzotyczne podłogi kupują za pieniądze pacjentów i jeszcze szkolimy zagranicznych studentów, może też za pieniądze podatników ??!!! ....prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich słomianych inwestycjach. Dostajemy za tego misia jako konsultanci 20 proc.ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś, tym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej opinii Uniwersytet Medyczny, jako najlepsza lubelska uczelnia, kształcąca dużą rzeszę studentów, w tym zagranicznych, utrzymująca szeroką współpracę międzynarodową, powinna mieć siedzibę standardem nieodbiegającą od siedzib innych uczelni, oddziałów banków, ZUS-u, sklepów, sądów czy prokuratury – przekonuje kanclerz UM Ewa Abramek. – Budynek rektoratu jest wizytówką.
jeszcze brakuje platynowych kibli i klamek z diamentu a zamiast srajtaśmy powinien być jedwab - chociaż może być kłopot bo śliski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dostanę za darmo jakiś lokal, to też sobię kupię marmury, aby darczyńcza wiedział, że nie żałował swojej decyzji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak wyglądają siedziby sądów, banków, zakładu energetycznego czy gazowni. Uniwersytety są wizytówką naszego miasta. A że pyta poseł Czerniak? Jest to zapewne czerniak złośliwy. Uważam że te pieniądze na Uniwersytet Medyczny powinno rozdać się biednym. A biedny za to zje i zrobi z tego kupe. To może tę kasę od razu zamienić w kupe (bez pośrednictwa). Pozdro dla nieuków. Widać kto pisze, z błędami. Większość z piszących nie jest w stanie przyswoić sobie podstawowych rzeczy z gramatyki i ortografii. A może teraz dopiero zakończyli pracę przy betonowaniu, kafelkowaniu, układaniu glazury, czy też asfaltu? Jest to zapewne forma odreagowania. A może masturbacja by wam ulżyła. Polecam jako stary psycholog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj. przewraca się w głowach. I kto to pyta poseł Czerniak, a skąd z SLD. Jest to zapewne czerniak złośliwy. Uniwersytety (wszystkie) są wizytówka Lublina. Zobaczcie jak wyglądają sądy, banki, zakład energetyczny, czy gazownia z fontanną. I co i nic? Rektorzy naszych uczelni powinni jeździć małymi fiatami. Ale dyrektorzy wujowych banków mogą zarabiać po 100 tys. miesięcznie bo są wyjątkowi. Bardziej niż Rektorzy. Proponuję rozdać te pieniądze biednym. Biedny zje i zrobi z tego kupę. A może tę kasę z której korzystają nasze lubelskie uczelnie od razu zamienić w kupę-bez pośrednictwa biednych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamiewa napisał:
Zobaczcie jak wyglądają siedziby sądów, banków, zakładu energetycznego czy gazowni. Uniwersytety są wizytówką naszego miasta. A że pyta poseł Czerniak?
Czerniak ma rację, i dobrze że w końcu ktoś pyta w imieniu ludzi z pieniędzy których te marmury są kupowane. W sytuacji kiedy państwo nie ma pieniędzy na leki, na operacje kupowanie marmurów to zwykła rozrzutność. Chyba że ważniejsze są marmury niż zdrowie pacjentów. Wymienione przez ciebie instytucje, oprócz sądów, są prywatne, wiec niech sobie za swoje prywatne pieniądze gazownia czy bank kładzie marmury jakie chce. UM jest finansowany z pieniędzy podatników. Udajesz inteligenta a nie zauważasz różnicy. Po drugie nie obrażaj ludzi pracujących przy betonowaniu, kafelkowaniu czy układaniu asfaltu, bo gdyby nie oni to byś mieszkał w kartonie tu dzież lepiance o ile potrafił byś ją zlepić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj. przewraca się w głowach. I kto to pyta poseł Czerniak, a skąd z SLD. Jest to zapewne czerniak złośliwy. Uniwersytety (wszystkie) są wizytówka Lublina. Zobaczcie jak wyglądają sądy, banki, zakład energetyczny, czy gazownia z fontanną. I co i nic? Rektorzy naszych uczelni powinni jeździć małymi fiatami. Ale dyrektorzy wujowych banków mogą zarabiać po 100 tys. miesięcznie bo są wyjątkowi. Bardziej niż Rektorzy. Proponuję rozdać te pieniądze biednym. Biedny zje i zrobi z tego kupę. A może tę kasę z której korzystają nasze lubelskie uczelnie od razu zamienić w kupę-bez pośrednictwa biednych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamiewa napisał:
Uniwersytety są wizytówką naszego miasta. .... Polecam jako stary psycholog.
Jaka wizytówka Turyści zwiedzają ten rektorat ?? Korzysta z tego garstka (w stosunku do liczby mieszkańców) pracowników i studentów. Marmury są najważniejsze? Wizytówka ?? Haha. Powiedz to zwalnianym pracownikom szpitala na Kraśnickich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawcie sobie forum. Po dodaniu komentarza wywala błąd, chociaż komentarz się pojawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech sobie budują, bardzo dobrze - wypasu w siedzibach ZUS, NFZ i innych państwowych agendach nikt się nie czepia, to dlaczego egzotyczne podłogi rażą jaśnie pana posła akurat w rektoracie UM w Lublinie. Amber Gold i setkami milionów złotych się zajmij panie ośle a nie jakimiś materiałami wykończeniowymi na Uniwersytecie Medycznym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poseł z opozycji napisał:
Amber Gold i setkami milionów złotych się zajmij panie ośle a nie jakimiś materiałami wykończeniowymi na Uniwersytecie Medycznym!!!
Chciwość zgubiła ?? Chciwość to grzech.... chciwość w katolickim kraju?? Dużo straciłeś że tak się wyżywasz w internecie ? Ktoś cie zmuszał tam wpłacać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chciwość zgubiła ?? Chciwość to grzech.... chciwość w katolickim kraju?? Dużo straciłeś że tak się wyżywasz w internecie ? Ktoś cie zmuszał tam wpłacać ?
nie chciwość tylko inflacja sięgająca 5% która zżera moje oszczędności palancie. Mamy komisje nadzoru finansowego, mamy policję, mamy abw, mamy sądy - wszystkie te służby siedziały cicho pozwalając na legalną działalnosć Amber Gold, więc jeżeli ktoś oferuje mi 13% zysku to dlaczego mam nie skorzystać z takiej oferty. Zarówno bezczynnosć wymienionych w/w służb jak i wysoka inflacja to zasługa Tuska i Rostowskiego. Tymczasem Józef Bąk vel Michał Tusk za "pracę" w OLT Express kupił sobie nowy samochód Honda Accord. "Bo interesuje się lotnictwem i zna się na excelu". Ludzie, dajcie mi taką pracę, zeby po roku kupić sobie taki samochód. Też znam się na excelu a nawet na wordzie i tez interesuję się lotnictwem, to jak bedzie?? Że nie nazywam się tusk?? a co to ma do rzeczy?? Aha, jednak ma. Nawet bardzo dużo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacques napisał:
nie chciwość tylko inflacja sięgająca 5% która zżera moje oszczędności palancie. Mamy komisje nadzoru finansowego, mamy policję, mamy abw, mamy sądy - wszystkie te służby siedziały cicho pozwalając na legalną działalnosć Amber Gold, więc jeżeli ktoś oferuje mi 13% zysku to dlaczego mam nie skorzystać z takiej oferty.
Po pierwsze, szukając palanta, spójrz w lustro. Po drugie, jak już będziesz stał przed tym lustrem to zadaj sobie pytanie. Czy te wszystkie służby zmuszały cie do wpłaty kasy do czegoś co obiecywało gruszki na wierzbie ? A może ten oszust z AG zmuszał cię do oddania mu kasy ? ps. KNF ostrzegał, ale ty widziałeś 13%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po pierwsze, szukając palanta, spójrz w lustro. Po drugie, jak już będziesz stał przed tym lustrem to zadaj sobie pytanie. Czy te wszystkie służby zmuszały cie do wpłaty kasy do czegoś co obiecywało gruszki na wierzbie ? A może ten oszust z AG zmuszał cię do oddania mu kasy ? ps. KNF ostrzegał, ale ty widziałeś 13%
jeżeli widzę w mediamarkcie telewizor przeceniony o 40% to też nie powinienem go kupować bo jest za tani?? Bo widzę -40%??. Jak KNF ostrzegał, w jaki sposób?? Umieszczając Amber Gold na swojej liście? A ile osób, korzystajacych z usług instytucji finansowych regularnie sprawdza strony internetowe KNF?? Czy mam taki obowiązek?? NIE! Domniemywałem, nadal uważam słusznie, że w sytuacji, w której w Polsce istnieje tyle instytucji mających na celu ochronę interesów państwa i jego obywateli, mogę powierzyć swoje pieniądze legalnie funkcjonującej instytucji finansowej, zarejestrowanej przez niezawisłe sądy, nadzorowanej przez KNF i inne służby. Prokuratorzy żądający śmiesznie niskich wyroków dla Marcina P są objęci postępowaniem wyjaśniającym, sędziowie wydający wyroki w sprawie byłego szefa amber gold również są objęci takim postępowaniem. Zostało już stwierdzone przez licznych profesorów prawa, że sądy rejestrujące amber gold nie dopełniły obowiązków nie sprawdzając czy Marcin P nie figuruje w Krajowym Rejestrze Karnym. Premier który nic nie zrobił z notatką ABW ostrzegającą o nieprawidłowościach w Amber Gold jest pod ostrzałem mediów, polityków i ekspertów. Jak się okazuje, to nie jest tak, że wszystkie instytucje państwowe nie mają sobie nic do zarzucenia, a wina lezy wyłącznie po mojej stronie. Więc po co dalej wciskasz mi ciemnotę, że niepotrzebnie wpłacałem pieniądze do Amber Gold?? Przecież miałem ku temu prawo, takie samo by wpłacić pieniądze do pekao s.a. czy BGŻ. Co do zmuszania do wpłacenia pieniędzy do amber gold - zmusił mnie do tego minister finansów, poprzez inflację sięgającą 5%. Pracuję, zarabiam, oszczędzam - również na swoją emeryturę, przeciez do tego zachęca rząd. Utrata moich oszczędnosci rządu 5% jest według ciebie czymś normalnym? Jednak istotnie - jesteś palantem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacques napisał:
Jak KNF ostrzegał, w jaki sposób?? Umieszczając Amber Gold na swojej liście? A ile osób, korzystajacych z usług instytucji finansowych regularnie sprawdza strony internetowe KNF?? Czy mam taki obowiązek?? NIE! Domniemywałem, nadal uważam słusznie, że w sytuacji, w której w Polsce istnieje tyle instytucji mających na celu ochronę interesów państwa i jego obywateli, mogę powierzyć swoje pieniądze legalnie funkcjonującej instytucji finansowej, zarejestrowanej przez niezawisłe sądy, nadzorowanej przez KNF i inne służby.
Skąd ty to wziołeś "legalnie funkcjonującej instytucji finansowej" ? przecież dlatego AG była na liście KNFu. Jak miał cię KNF ostrzec inaczej niż publikując taką listę ?? Wysłać list polecony do ciebie ? a może do 49 milionów obywateli ? Niedlugo w tym kraju będą napisy na kubkach z kawa "uwaga gorąca, można się poparzyć" Jak by była legalnie działająca to byś dostał kasę bankowego funduszu gwarancyjnego. I daruj sobie już tego palanta bo stajesz się nudny i sam jesteś palantem, dlatego że nie szanujesz innych tak samo jak ten przez którego zostałeś oszukany. Trafił swój na swego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skąd ty to wziołeś "legalnie funkcjonującej instytucji finansowej" ? przecież dlatego AG była na liście KNFu. Jak miał cię KNF ostrzec inaczej niż publikując taką listę ?? Wysłać list polecony do ciebie ? a może do 49 milionów obywateli ? Niedlugo w tym kraju będą napisy na kubkach z kawa "uwaga gorąca, można się poparzyć" Jak by była legalnie działająca to byś dostał kasę bankowego funduszu gwarancyjnego. I daruj sobie już tego palanta bo stajesz się nudny i sam jesteś palantem, dlatego że nie szanujesz innych tak samo jak ten przez którego zostałeś oszukany. Trafił swój na swego.
"wziołeś" a ja myślałem, ze pisze się wziąłeś...teraz wszystko jasne, okazuje się, że pisałem z jakimś bezmózgim typem, który nawet pisac nie umie, a wypowiada się na tematy o których usłyszał z telewizji:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacq napisał:
"wziołeś" a ja myślałem, ze pisze się wziąłeś...teraz wszystko jasne, okazuje się, że pisałem z jakimś bezmózgim typem, który nawet pisac nie umie, a wypowiada się na tematy o których usłyszał z telewizji:D [/quote] Skończyły się argumenty, to czepiasz się literówek. O człowieku świadczy nie to czy popełnił błąd w szybkim pisaniu tylko to jak się wyraża o innych osobach. Jak już próbujesz wytykać błędy innych to, zacznij od siebie "miszczu" języka. [quote name='jacq' timestamp='1347653091' post='674425'] Utrata moich oszczędno s ci rz ą du 5% jest według ciebie czymś normalnym? Jednak istotnie - jesteś palantem
pisze się "rzędu 5%", a oszczędności przez "ś". hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze UM najwyraźniej wychodzą z założenia "a kto bogatemu zabroni..." Szkoda tylko że te luksusy to za państwowe. Jak rektor chce po granicie chodzić to niech sam sfinansuje w końcu na biednego nie trafiło. A jak Pani kanclerz chce porównywać UM do sklepów czy banków to niech pamiętam, że tam nawet jeśli są granity (w sklepach to raczej rzadkość) to są one położone za ZAROBIONE wcześniej pieniądze a nie za dotacje rządowe. Taka wypowiedź świadczy o jakimkolwiek braku wyczucia a wręcz arogancji, żeby nie powiedzieć chamstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...