Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł SLD z zarzutem płatnej protekcji

Utworzony przez Antoni, 6 lutego 2013 r. o 13:16 Powrót do artykułu
Jestem zdziwiony tym , że postawiono zarzuty posłowi skoro jest świadek który miał wręczać aparat fotograficzny i teraz zmienił zeznania. Przyglądam się innej sprawie gdzie podejrzanym ,oskarżonym i skazanym w ubiegłym roku był działacz Platformy Obywatelskiej w Chełmie i nadal jest we władzach powiatowych PO w Chełmie. Sprawa toczyła się kilka lat i była nawet umarzana i gdy została upubliczniona w mediach to nabrała tępa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Poseł Matuszczak spowodował kontrolę NIK w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju w sparwie nieprawodłowości przy przekazaniu miejscowego szpitala spółce prywatnej. Kontrola trwa lub została zakończona. Sprawa tego aparatu "wybuchła"jeszcze podkoniec tamtej kadencji. Wówczas powiatem biłgorajskim i województwem rządziło pewne małżeństwo, które brało udziałw w "prywatyzacji 'tego szpitala..Jedno jest dzisiaj posłem drugie starostą. Czy to ma związek z tymi zarzutami czy też nie.Ja uważam, że tak. Poprzednik napisał,że świadkowie się wycofali z tego oskarżenia i taktwierdził też Pan Poseł. Więc co teraz pan prokurator /umyślnie piszę z małych liter/, takiego znalażł, że stawia teraz zarzuty. Klan PSL jest sprawny i skuteczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z DW z 05 maja 2012 dot . w/w sprawy ;" Andrzej Jeżyński z Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie– Aparat fotograficzny został kupiony i nie mamy dowodu, że nie został przekazany posłowi." Proste ? Proste. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To brednie i okrutna nagonka "polityczny poker" - nie mają czego się czepić to czepiają się niewinnego człowieka aby tylko o czymś pisać, rozmawiać itd. i co najistotniejsze w tym rozdaniu żeby notowania się pogorszyły jednym, a drugim polepszyłyl. Tylko szkoda, że w tej okrutnej politycznej rozgrywce cierpią niewinni ludzie i ich bliscy;/ Ja osobiście uważam, że to wierutne kłamstwa i zemsta podłych ludzi, którym nie podało się ręki i postanowili się zemścić. Pomyślcie tak na zdrowy, ludzki rozum - poseł,który zarabia ponad 10 000,00 zł miesiecznie bierze aparat za 1500 zł :/ paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W myśl przysłowia powtarzam : "jak kraść to miliony".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...