Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
po taryfiarze z lublina to gorsi niz policja!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się ze za 9-10 zl dojedzie sie taksówka z głebokiej pod pks, a szczegolnie jak to byl dzien i tez sa korki na narutowicza. Te 21 zl byly napewno spowodowane korkiem na solidarnosci, ale jezeli na narutowicza tez by byl to by podobna cena pewnie wyszla. A co do taksówek niezrzeszonych, piszac artykul nastepnym razem proponuje aby osoba tym sie zajmujaca bardziej sie zorientowala na rynku o jakim pisze. Kazda taksówka czy zrzeszona czy nie ma cennik jak najbardziej widoczny i nie moze zadac "ile sie chce" jak jest napisane w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi się ulice nie zgadzają z tego artykułu, no i powinno być napisane gdzie był odbiór klienta z narutowicza, bo jak pod apteką pod różą to chyba jest różnica niż tu przy placu wolności..., oraz w którą stronę był samochód obrócony bo chyba nie jest to wiejska droga gdzie robi się nawrotkę jak wozem z koniem...btw. zdążył ten taryfiarz czy nie...bo że się nerwów ktoś najadł to sory ale jest to głupia gadka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni jeszcze podać ile taksówkarz jechał i jaki zapas czasu sobie klient wziął aby zdążyć na busa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca taksówki musi jechać najkrótszą i najszybszą trasą." Nic nie musi i nie zawsze najkrotsza jest najszybsza, wiec powinien wybierac NAJSZYBSZA trase (nawet jak jest wiecej km). Najkrotsza i najszybsza trase pokonasz helikopterem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srebrne Renault Laguna na dachu znaczek Ranault taxi czy coś takiego koleś zażyczył sobie za kurs 4 razy tyle ile place normalnie i 2 razy tyle co miał wybite na taksometrze. jak mi powiedział ile to go wyśmiałem on w tym czasie dyskretnie starał się schować paragon pod siedzenie by nie dać i nie pokazać. Gadal ze jest więcej bo nie zdążył przełączyć taksometru na odpowiednia taryfę (przez pol nocy nie zdążył) i bym się cieszył bo i tak stawka ulgowa bo w końcu on zapomniał przełączyć wiec niech będzie jego strata (przypomnę że krzykną ponad 4 razy tyle ile na tej trasie o tej porze bierze normalna taksówka). Po dosyć treściwej wymianie zdań w końcu pokazał paragon zostawiłem tyle ile na paragonie i wysiadłem mówiąc co o nim myślę, jego szczęście ze nie wysiadł za mną bo by jeszcze dostał w.....l na osiedlu. Uwaga na niezrzeszonych złodziei i naciągaczy, najczęściej stoją w ruchliwych miejscach jak brama krakowska etc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja w niedziele na giełdde do Elizówki z LSM dojechałem za 25 zeta DZięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taxi nie stawajcie na przejściu przy e.Le...... na Zana To szczyt głupoty i hamstwa. Jest niedaleko zatoka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fałda men napisał:
coś mi się ulice nie zgadzają z tego artykułu, no i powinno być napisane gdzie był odbiór klienta z narutowicza, bo jak pod apteką pod różą to chyba jest różnica niż tu przy placu wolności..., oraz w którą stronę był samochód obrócony bo chyba nie jest to wiejska droga gdzie robi się nawrotkę jak wozem z koniem...btw. zdążył ten taryfiarz czy nie...bo że się nerwów ktoś najadł to sory ale jest to głupia gadka...
No właśnie nie znasz szczegółów więc przestać gdybać. Koledzy walnęli mu karę więc było coś na rzeczy. Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sęk w tym żeby artykuły były rzetelne i zawierały szczegóły, które pozwalają wyrobić sobie zdanie o temacie przez czytelnika. Mieszkam w tym mieście, poruszam się autem, znam sytuację remontową więc reaguję jak są nieścisłości. O winie/niewinności taksówkarza nie przesądzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSTARCZYŁO ZWRÓCIĆ UAWAGĘ KIEROWCY NA POCZĄTKU KURSU...... Ale baranów wszedzie pełno....... Pozdrowienia dla normalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NA PEWNO PROWOKACJA OD ALE TAXI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jeździjcie taksówkami z po Nowej koło dworca PKS. Dwa razy zdarzyło mi się jechać i zapłaciłem ponad 25 zł, a jak brałem taksówkę z drugiej strony dworca to panowie dowozili mnie na miasteczko za 10zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...