Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
już nie mkieliscie kogo wybrać tylko tego Karpińskiego, jednak ludzie to wstydu nie mają wybrać kogoś takiego kto otwarcie myśli i mówi o swoim regionie... A jebać te Polske wschodnią" kto z was na niego głosował pytam kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie biura do spotkan z wyborcami jakich spotkan??? Czy znacie kogos kto kiedys szedl do biura zeby porozmawiac z politykiem?? Pieniadze wywalone w bloto i to potezne pieniadze.. A mozna by bylo zamiast tego pomoc za te pieniadze np chorym dzieciom ale nie pan posel musi miec biuro bo 30 osob dziennie bedzie go odwiedzac codziennie i rozmawiac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Łopata dokłada do tego interesu. Tylko niech powie z czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na karpinskiego glosowali podobni jemu Czyli aferzysci przekretacze i inni co Boja sie o swoje posady i dobytek ktory Nakradli bo reka reke myje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys to falszerzy aferzystow zlodziei rzucali do Goracego oleju a teraz debile z lubelskiego wybieraja Na poslow trzeba wam ograniczniki doksztalcac sie Jestescie zablakani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pulchne misiaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk powinien wynająć lokal u Czubińskiego - byłego burmuistrza - łapówkarza z Kraśnika. Mają przecież tyle wspólnych wspomnień. Jacek Brzozowski z Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk powinien wynająć lokal u Czubińskiego - byłego burmuistrza - łapówkarza z Kraśnika. Mają przecież tyle wspólnych wspomnień. Jacek Brzozowski z Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk powinien wynająć lokal u Czubińskiego - byłego burmuistrza - łapówkarza z Kraśnika. Mają przecież tyle wspólnych wspomnień. Jacek Brzozowski z Kraśnika
Jak najdalej od Kraśnika. Ograniczy to problemy tego miasta. Już STAL Kraśnik reformował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien wynająć u Prawych i Sprawiedliwych, będzie i tanio i wygodnie ;) A może mu nawet czynsz umorzą, przecież oni tak pięknie to umią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz apeluję aby wszystkie biura poselskie były dostępne także dla osób niepełnosprawnych i pewnie na tym się skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie można wrócić do czasów gdzie posłowie nie dostawali wynagrodzenia tylko to był dla nich zaszczyt i wyróżnienie że pełnili tę funkcję w państwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziś na ścianie wydrapałem łyżką twoje inicjały i kotwicę już łykałem, bo wspomnienia spać nie dały. Obudziłem się wymięty, cały mokry i zmęczony, dzielą nas krat grube pręty, czuję miękkość warg spragnionych. I tylko mi ciebie brak w tym więźniu, i tylko mi ciebie brak, ciebie tu.. " Włodziu i Wojtuś ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien wynająć u Prawych i Sprawiedliwych, będzie i tanio i wygodnie ;) A może mu nawet czynsz umorzą, przecież oni tak pięknie to umią.
EE najlepiej w FŁT Kraśnik jak krążą ploteczki wśród pracowników będzie mu łatwiej w zarządzaniu kadrami w tej firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze posłowie PO jeszcze w tej kadencji bedą urzedować na Południowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego diety są nieopodatkowane? Jak to się na do konstytucyjnej równości świadczenia pracy i płacenia danin na państwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nierozumię dlaczego dziennik wschodni cały czas promuje pana Karpińskiego pokazując zdjęcie z jego wizerunkiem.widać ze dziennk wschodni jest stronniczy i promuje cały czas platformę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nierozumię dlaczego dziennik wschodni cały czas promuje pana Karpińskiego pokazując zdjęcie z jego wizerunkiem.widać ze dziennk wschodni jest stronniczy i promuje cały czas platformę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze posłowie PO jeszcze w tej kadencji bedą urzedować na Południowej
po wizycie na ul. Północnej- taka kolejność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla listonosza od Piotra Czubińskiego ze Szwajcarii!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...