Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Posprzątajmy Lublin na wiosnę". Mali poszli na wojnę ze śmieciami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 kwietnia 2017 r. o 07:04 Powrót do artykułu
Miasto nie sprząta, Straż Miejska toleruje brud i bałagan a dzieci włącza się do sprzątania a przecież te śmieci mają ogromne ilości bakterii! Co na to lekarze, SANEID i rodzice? Kto potem będzie leczyć dzieci z nieprzewidywalnych chorób? Nie tak uczy się dzieci porządku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A teraz kochane dzieci zabierzcie te śmieci do domu i oddajcie waszym rodzicom i dziadkom. Bo to oni je tu wyrzucili." To byłoby wychowawcze. Dla małych i starych. Obecna akcja na pokaz to idiotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownika MPO nie wolno dopuścić do pracy przy śmieciach bez kilku szczepień. A dzieci? Co na to Inspekcja Pracy? Czy rodzice wyrazili na to zgodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mi wyślą moje dziecko do śmieci, zrobię kużwa awanturę na cały kraj, mnie nie dają za darmo 500+ i niech spieprzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...