Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co to wielkie halo? Pan Włodzimierz odejdzie w stan nieczynny, ZUS będzie mu wypłacał solidną kwotę (emeryturę). Jedyna satysfakcja to koniec megalomańskiego osobnika w roli sędziego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan sędzia już pewnie sam siebie uniewinnił ) Człowiek nie wielbłąd napić się musi, ale żeby od razu bić policjantów i po pijaku akutem jeździć-czyżby nie słyszał o sądach 24 godzinnych?? )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czekam na dalszy ciąg relacji odnośnie tego przypadku. Musze wyrazic niezadowolenie poniewaz nie podajecie ile mial promili czy spedzil noc w areszcie lub izbie wytrzezwien itd ... wnioskuje ze mu sie jednak upieklo bo ma znajomosci a tak nie powinno byc. Normalny czlowiek juz dawno by siedzial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adzik napisał:
...czekam na dalszy ciąg relacji odnośnie tego przypadku. Musze wyrazic niezadowolenie poniewaz nie podajecie ile mial promili czy spedzil noc w areszcie lub izbie wytrzezwien itd ... wnioskuje ze mu sie jednak upieklo bo ma znajomosci a tak nie powinno byc. Normalny czlowiek juz dawno by siedzial.
Co do tego, ile miał promili, to nie wiem, bo nie poddał się badaniu alkom atem (IMMUNITET), tylko miał pobraną krew i tu troche badanie trwa. A co do tego, gdzie spędził noc - otóż spędził ją w domu, w soim cieplutkim wygodnym łóżeczku. Jak pisze prasa, z komendy zabrała go rodzina. Wiwat rodzina !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas skończyć z tymi zasranymi imunitetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan sedzia byl pod wplywem alkocholu, czy tez nie, to sprawa jego sumienia. Nie po to otrzymal immunitet sedziowski, aby byle policjant mial prawo poniewierac go na oczach sasiadow, czy jakiejs innej choloty. Mielismy niedawno takie zawirowanie z podejrzeniem uczciwej i co ciekawe, absolutnej abstynentki bedacej poslanka na Sejm RP z naszego regionu. Dziennikarze sprowokowali takie zamieszanie, ze wygladalo na to, iz owa kobieta jest w sztok pijana. Za takie procedery, a wiec rzucanie podejrzen na osoby z immunitetem, powinne byc surowe kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w naszym kraju są równi i równiejsi,a pan sędzia jest ponad prawem więc wielkie G... mu zrobia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRÓTKO I NA TEMAT.........POSTĘPOWANIE KTÓRE NIE BĘDZIE POSTĘPOWAĆ. W Polsce rządzi Polski "OLIMP"a nie prawo-chyba,że kogoś chcą zgnoić to tak,ale to nie ma nic wspólnego z poszanowaniem prawa i nieuniknionej odpowiedzialności za jego łamanie.To haniebne łamanie prawa przez tych,którzy tworząc je powinni najbardziej przestrzegać,dzisiaj za rządów PO zdaje się osiągać swoje aPOgeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukarac bandyte,zwłaszcza ze to "nasz" zakaz wykonywania zawodu dożywotnio i 200godz. społecznych -takie sa faktyczne mozliwosci sąsu w tej sprawie. Oczywiscie znając pewne relacje w sądzie nikt sie nie odważy ukarać kolegi i wszystko zostanie rozmyte,Prawda panie Sędzie K. ?????? Przepraszam panie prezesie Sądu. )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa K. napisał:
Czy pan sedzia byl pod wplywem alkocholu, czy tez nie, to sprawa jego sumienia. Nie po to otrzymal immunitet sedziowski, aby byle policjant mial prawo poniewierac go na oczach sasiadow, czy jakiejs innej choloty. Mielismy niedawno takie zawirowanie z podejrzeniem uczciwej i co ciekawe, absolutnej abstynentki bedacej poslanka na Sejm RP z naszego regionu. Dziennikarze sprowokowali takie zamieszanie, ze wygladalo na to, iz owa kobieta jest w sztok pijana. Za takie procedery, a wiec rzucanie podejrzen na osoby z immunitetem, powinne byc surowe kary.
ŚWIATOWA KOBIETO o 'name ewa K' chcę ci powiedzieć,że w kraju gdzie nazwisko to "name", taki sędzia i za takie przewinienie już by nie piastował tego urzędu a ten ..jak to mówisz "byle jaki policjant"miałby prawo go skuć i na podłodze radiowozu dostarczyć do najbliższej prokuratury. Co do tych uczciwych :Kwaśniewskich,Cieślaków,Sztotingerów,Wałęsowych i im podobnych to już się nasłuchałem zapewnień,że to tylko jakaś tam pomroczność ,więc się nie błaźnij robiąc z kogoś głupka bo sama na niego wyjdziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adzik napisał:
...czekam na dalszy ciąg relacji odnośnie tego przypadku. Musze wyrazic niezadowolenie poniewaz nie podajecie ile mial promili czy spedzil noc w areszcie lub izbie wytrzezwien itd ... wnioskuje ze mu sie jednak upieklo bo ma znajomosci a tak nie powinno byc. Normalny czlowiek juz dawno by siedzial.
Nie wiadomo ile miał promili, bo mu pobrali krew i wynik będzie za kilka dni. ZAWSZE to trwa kilka dni. Każdy ma prawo odmówić dmuchania w alkomat i wtedy pobiera się krew. Nikt nie osadza w areszcie ani w izbie zatrzymań (bo izby wytrzeźwień w Lublinie nie ma) pijanych kierowców, chyba że jakiś wypadek spowodują. Dotyczy to WSZYSTKICH obywateli, a nie tylko sędziów. Myślę, że to już nie te czasy, że się upiekało. Nawet jeśli nie uchylą mu immunitetu i tak jest stracony zawodowo, na co zapewne ciężko pracował przez wiele lat. Dosięgnęła go zwykła głupota i bezmyślność, i niestety trzeba będzie za to zapłacić. A co do znajomości, to środowisko sędziów - jak każde - jest przepełnione wzajemnymi animozjami i niechęciami, więc pewnie wielu jego kolegów z radości zaciera ręce - że się potknął i zwolni swój stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa K. napisał:
Czy pan sedzia byl pod wplywem alkocholu, czy tez nie, to sprawa jego sumienia. Nie po to otrzymal immunitet sedziowski, aby byle policjant mial prawo poniewierac go na oczach sasiadow, czy jakiejs innej choloty. Mielismy niedawno takie zawirowanie z podejrzeniem uczciwej i co ciekawe, absolutnej abstynentki bedacej poslanka na Sejm RP z naszego regionu. Dziennikarze sprowokowali takie zamieszanie, ze wygladalo na to, iz owa kobieta jest w sztok pijana. Za takie procedery, a wiec rzucanie podejrzen na osoby z immunitetem, powinne byc surowe kary.
Dla mnie to obojętne czy dureń który prowadzi samochód po pijaku to rolnik, bezrobotny.....sędzia piłkarski lub z immunitetem. Ktoś kto jeździł pod prąd ulicą jednokierunkową - bo ma taka zachciankę, fantazję czy immunitet powinien korzystać tylko z taxi do końca życia. Należę do tej tz hołoty....która chce jeszcze pożyć i nie stać mnie na wędrówki po sądach... Tam mnie "otaksują" jak koleżanka.... Wiadomo hołota to hołota - tylko kto jest kto????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem ... napisał:
Co do tego, ile miał promili, to nie wiem, bo nie poddał się badaniu alkom atem (IMMUNITET), tylko miał pobraną krew i tu troche badanie trwa. A co do tego, gdzie spędził noc - otóż spędził ją w domu, w soim cieplutkim wygodnym łóżeczku. Jak pisze prasa, z komendy zabrała go rodzina. Wiwat rodzina !!
Pewnie któraś z córek ulitowała się nad tatusiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...