Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posterunkowa z czarnym pasem będzie postrachem przestępców

Utworzony przez Joker ;-), 11 maja 2011 r. o 15:39 Powrót do artykułu
Wystarczy spojrzeć na zdjęcie - byłaby postrachem nawet gdyby nie trenowała taekwondo... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brrrrr, wystarczy na nią spojrzeć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzamin sprawnościowy zdawałem z tą panią już bardzo dawno temu, teraz czekam na kolejny egzamin u psychologa. mój termin to podobno czerwiec. Ciekawe jakim cudem udało jej się w tym samym czasie zdać psychologa i jeszcze jeden etap :/ co najmniej dziwne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no chyba wiadomo jakim "cudem" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję mistrzyni i życzę szybkiego awansu w Policji RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą mówili o niej w TELEEXPRESSIE. Oficjalna gala przyjęcia w szeregi policmajstrów juz była. Lubelska Policja chciała mieć mistrzynię karate u siebie, to i ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po znajomosci wszystko da sie zalatwic prawie w jeden dzien hahaha. kolejny pacholek bedzie zabieral dowod rejestracyjny za pekniete szklo reflektora )))-trzeba zablysnac tym czym mozna. brak slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joker ;-) napisał:
Wystarczy spojrzeć na zdjęcie - byłaby postrachem nawet gdyby nie trenowała taekwondo... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może wrzuć swoją fotę i oświeć nas blaskiem swojej urody. Bo po Twojej wypowiedzi widzę że na przymioty ducha raczej ciężko liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jeden dzień to sobie sraczke możesz załatwić. Mój brat rownież dolączył do grona policjantow dzisiaj i jego droga tam trwała 9 miesięcy z psychologami i takimi tam. Tego nie możesz przyspieszyć bo to ze szkoły idą papiery do komendy i oni potem zapraszają Cię na rozmowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i mistrzyni ale w pewnej wadze i z kobietą, przyjdzie jej zatrzymać dresa bez karku to i te jej taekwondo czy coś nie pomoże. HAA mistrzyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci z pasją i to jeszcze sportową - to jest to :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mnie to obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...