Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszerzą ul. Poniatowskiego - znikną drzewa

Utworzony przez tademo, 6 października 2009 r. o 09:50 Powrót do artykułu
Kolejne wydane miliony, które zmienią niewiele. Made by Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny poroniony pomysł... po co poszerzać nie dodając żadnego pasa ruchu??? bezprzyszłościowe myślenie. nie było tam żadnego wypadku z udziałem uczniów itp. bo kierowcy naturalnie zwalniają gdyż ulica jest wąska a teraz będą zapier****c a w organizacji ruchu i tak sie nic nie zmieni. takie rzeczy tylko w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chociaz jeden pas więcej dla wyjeżdżających z centrum żeby uwalniać centrum od wiekszego ruchu skoro nie mozna po obydwu stronach, a swoją drogą powinni zrobić wszystko żeby były po 2 pasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam po prostu według mnie nie mam miejsca na kolejny pas ruchu. A te istniejące są naprawdę bardzo wąskie, poszerzenie im się przyda no i przede wszystkim zmiana nawierzchni. -------------------- http://polecambank.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli poszerzą Poniatowskiego bez zrobienia dodatkowych pasów zgłaszam do prokuratury zawiadomienie o marnotrawieniu publicznych pieniędzy. Taki deb***izm jest możliwy chyba tylko w naszym mieście. Może Dziennik dotrze do osób którzy są osobiście odpowiedzialni za takie kretyńskie pomysły. Nie dość że Miasto prawie nic nie robi, to jak już robi to takę głupotę. Poniatowskiego trzeba poszerzyć do 4 pasów, nawet jeśli nie będą bardzo szerokie, i Sowińskiego poszerzyć o 1m i też będą cztery pasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak budują drogi Słowacy, nie Japończycy, Amerykanie czy Niemcy. http://pokazywarka.pl/ezds8c/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
tam po prostu według mnie nie mam miejsca na kolejny pas ruchu. A te istniejące są naprawdę bardzo wąskie, poszerzenie im się przyda no i przede wszystkim zmiana nawierzchni. -------------------- http://polecambank.blogspot.com/
Miejsce się znajdzie tylko trzeba wyburzyć ten budyneczek przy szkole chemicznej. No niestety, ale chyba nie jest to perełka architektoniczna Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co da poszerzenie pasów bez dodania chociaż jednego pod górkę na Poniatowskiego i jednego na Sowińskiego w stronę Głebokiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wybory odbywaly sie co pol roku to i lotnisko by dawno bylo i obwodnica, baseny, stadiony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli nici z tunelu pod racławicką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysl dobry pod WARUNKIEM POSZEZENIA Wiekszego pasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LINK: Forum Inwestycji drogowych w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...