Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrącenie rowerzysty w Lublinie. Policja szuka świadków wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2016 r. o 05:06 Powrót do artykułu
Świadek gorzej jest traktowany w sądzie niż sprawca,dlatego ja nie mam zamiaru kilka lat tam łazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy świadek się odezwie gdzie indziej? Jeżeli istnieją świadkowie, to ... . To wcale nie muszą się ujawnić. Mogą, ale nie muszą. "Świadek gorzej jest traktowany w sądzie niż sprawca, dlatego ja nie mam zamiaru kilka lat tam łazić. " Bywa, że sprawca będąc oskarżonym nie ma żadnych szans na cokolwiek i zostaje surowo ukarany, niezależnie od tego czy zawinił. Nie ma sprawiedliwości także wtedy, gdy całe zdarzenie jest idealnie zapisane na filmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wam życzę wypadku i ucieczki sprawcy - i najlepiej takich szkód byście całe pozostałe życie mogli rozmyślać dlaczego nie znalazł się żaden świadek, który by wskazał sprawcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...