Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JAKOŚ NIE DOCZYTAŁEM, ŻE SPRAWCA ZOSTAŁ ZATRZYMANY, CZYŻBY JAKIŚ KOLEŚ PSIARNI. ZA UCIECZKĘ Z MIEJSCA WYPADKU BEZWZGLĘDNIE JEST ORZEKANA KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI. CZY W CHAM-BURKU NIE OBOWIĄZUJE POLSKIE PRAWODAWSTWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKOŚ NIE DOCZYTAŁEM, ŻE SPRAWCA ZOSTAŁ ZATRZYMANY, CZYŻBY JAKIŚ KOLEŚ PSIARNI. ZA UCIECZKĘ Z MIEJSCA WYPADKU BEZWZGLĘDNIE JEST ORZEKANA KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI. CZY W CHAM-BURKU NIE OBOWIĄZUJE POLSKIE PRAWODAWSTWO.
kultury troche to 1. poalkarze z lublina, to 2 nie ma czegos takiego jak "ucieczka z miejsca wypadku" to 3... poza tym orzecznictwo sadowe nie odbywa sie na ulicy, to 4..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
73 lata? a który zakład karny takiego przyjmie?, skoro lista jego chorób długa na 3/4 mili a dotego nie chodzi ! No to mu narobią.Przy ciągnących się latami sprawach to najprędzej umorzą z powodu zgonu sprawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKOŚ NIE DOCZYTAŁEM, ŻE SPRAWCA ZOSTAŁ ZATRZYMANY, CZYŻBY JAKIŚ KOLEŚ PSIARNI. ZA UCIECZKĘ Z MIEJSCA WYPADKU BEZWZGLĘDNIE JEST ORZEKANA KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI. CZY W CHAM-BURKU NIE OBOWIĄZUJE POLSKIE PRAWODAWSTWO.
Jak Policja zacznie wozić kieszonkowego sędziego na tylnym siedzeniu, to kara może być orzekana w miejscu zdarzenia... Zostaw sprawy o których nie masz pojęcia w spokoju, bo Cię przerastają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jazdy powinno być terminowe, by sprawdzać stan zdrowia kierowców a szczególnie starszych. Znam takiego co ledwo chodzi (83 lata), ma problemy z koordynacją a jeździ samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierujący przodem pojazdu potrącił kobietę " kto to daje do druku czy wy po polsku pisać już nie umiecie kierujący pojazdem potrącił "ewentualnie" przodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...