Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wieżowiec przy Olimpie - popieram !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to wieżowiec! Skandal! Jeszcze zasłoni tak przepiękną panoramę Lublina z COZL na czele !1!!11 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawiać wieżowiec jak chce ! Jestem ZA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a na wieżowcu zrobić galerię widokową. Pomysł udostępniam za free. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba to wszystko szybko przepchnąć póki Żuk jest u władzy. Przecież to prezydent wszystkich deweloperów. A co z tego będzie miał zwykły obywatel? czy deweloper zapłaci za taki prezent w postaci zmiany planu? Dlaczego miasto przy okazji nie chce nic na tym zarobić i robi prezenty do prywatnych kieszeni na dziesiątki mln zł. Panie Żuk dba Pan o swoją kieszeń czy o miejski budżet ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni pozwolić gdzieś, w dobrym miejscu na wieżowiec do 75 metrów. Przydałoby się w końcu coś wyższego niż Wieża Trynitarska w mieście :V (nie licząc kominów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieżowiec przy Olimpie, tzn ze Dębiec dogadal sie z panem prezydentem i bedzie sciagal haracz jak od wynajmujących od niego lokale w Olimpie, I , II, i III, tylko po co mu tyle pieniedzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki wysoki by pasował popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinowi, przydałoby się więcej zwartej zieleni, a nie tylko zieleń śródosiedlowa, i to i tak najczęściej tylko na wizualizacjach, bo zamieniona na parkingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się bardzo spieszyć! Bo później wszyscy będą równo traktowani przy rozpatrywaniu takich wniosków! Pojawią się ogromne firmy dewloperskie z Polski, które obecnie omijają Lublin szerokim łukiem. Będzie normalna konkurencja na rynku. Poprawi się jakość budynków i spadną absurdalnie wysokie jak na Lublin ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha Ha... Uśmiałem się zdrowo. :D Te ogromne firmy deweloperskie co to "poprawią jakość" budowania w Lublinie to które konkretnie? JW Construction? Murapol? Robyg? A wystarczy wpisać nazwy tych firm w google i poczytać opinie mieszkańców tych bloków zamiast opowiadać bajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeprowadzeniu się do Warszawy z upadłego Lublina kupiłem nowe mieszkanie na Pradze. Miałem okazję porównać jakość nowych mieszkań z Lublinem, gdyż równocześnie w oklicach Gęsiej kupiła moja córka mojego stryja. Jest przepaść pomiędzy jakością zwykłych mieszkań w Warszawie (Praga nie jest przecież ekskluzywną dzielnicą)a Lublinem. Tak dziadowskich okien i drzwi wejściowych jak w Lublinie to w Warszawie żaden deweloper by nie zamontowal. Tak krzywych ścian i przemrożonych tynków jak w Lublinie to w Warszawie nie widzieli od upadku komunizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby budują bloki, wieżowce, a mieszkańców coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, posnuj dalej bajeczki o jakości warszawskiej deweloperki. www .wykop.pl/link/1011063/takie-mieszkania-ludzie-kupili-od-jw-construction-za-setki-tysiecy/ Miłego pobytu w "nieupadłej" zakorkowanej, hałaśliwej pełnej chamstwa nazjeżdżanego z całego kraju Warszawie. Nie tęsknimy. :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Warszawy przeprowadzają sie nieudacznicy którzy nie potrafią w Lublinie zarobić dobrych pieniędzy ...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
55 m wieżowiec hahahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysokosciowiec mial miec pierwotnie 70m zobaczcie sobie wiezowiec transhurt A 55 m to nie jest wiezowiec ! redaktorkÓ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mozna wybudowac wiezowców przy Orfeuszu. Taka wysoka zabudowa w tym miejscu spowoduje problem z wietrzeniem nie tylko tego miejsca ale też okolicznych osiedli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...