Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powitanie lata na festynach. Gdzie się bawić? (zdjęcia)

Utworzony przez mieszkaniec, 22 czerwca 2013 r. o 14:46 Powrót do artykułu
Wszystko pięknie, tylko ciekawi mnie dlaczego odgłosy z festynu przy Rudlickiego słychać aż na Tatarach i Kośminku. Disco polo leci z głośników że nie da się okien w domach otworzyć. Co na to Straż Miejska? :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam to za oknem. Wytrzymać się nie da. Kto to wymyślił, żeby między blokami organizować festyn i nastawiać głośniki na full??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie się to dziadostwo skończyło. Widać że organizatorom zabrakło oleju w głowach. Nie pierwszy raz zresztą. Następnym razem proponuję żeby zrobić takie "widowisko" pod oknami prezydenta miasta. Niech posłucha jaka to przyjemność nie móc otworzyć okien przez prawie cały dzień. A swoją drogą repertuar jak na wiejskiej dyskotece z lat 80-tych, gdzie królowało tylko disco polo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziś się "bawią" na Czechowie.. nieludzkie. duszę się w domu przez to barachło. nie można okna otworzyć tak się drą. masakra, co za wieś..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...