Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powołania lubelskich alumnów do wojska. "To musiała być jakaś wyjątkowa okoliczność"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2017 r. o 09:10 Powrót do artykułu
Dzięki temu dziś są oficerami .Szybko awansując a niektórzy tak ja Głódź biorą teraz emeryturę generalską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, byli w wojsku, ale czy tylko oni byli z poboru, przecież miliony Polaków służyło w LWP, włącznie ze mną, rok w Szkole Oficerów Rezerwy, drugi rok, to w sumie różne poligony i szkolenia odbywane na zasadzie poboru w latach 1980- 90 i ani słowa współczucia, a to tylko dlatego, że nie jestem księdzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mój ojciec śp. rocznik 1921 brał udział w wojnie (4 lata poświęcił), doszedł do berlina i dostał tylko order i stopień starszego chorążego i dostawał jedynie dodatek ZBOWID. No i po co się poświęcał dla tego kraju, chyba po to aby jego wnuki musiały wyjeżdzać z kraju za chlebem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie, moim zdaniem ta szykana komunistów przyniosła wspaniałe owoce. Ci właśnie księża okazali się najlepszymi z najlepszych, że przypomnę księdza świętego Jerzego Popiełuszkę czy arcybiskupa Sławoja Leszka Głodzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławoj "Flaszka" Głodź .Tak to naprawdę przykład czegoś dobrego. Węglem,kredą ,długopisem wszyscy piszmy w PIS-du z PIS-em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo. Wpierw wojsko, a potem Seminarium. A jak trzeba zostać kapelanem w wojsku? Awansuje takie tam na generała, a dobry jest jedynie w, a niech mu tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A obecnie to księża pchają się do woja, bo przecież tam od pułkownika startuje, a nie sierżanta jak w amerykańskiej armii. No i wiadomo "Bóg zapłać" jest sowitsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...