Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstaje druga kocia kawiarnia w Lublinie. Zamieszka w niej 10 kotów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2017 r. o 17:57 Powrót do artykułu
I super. Szkoda, że nie ma psiej kawiarni, ale tu byłby problem, bo psy trzeba wyprowadzać :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W następnej kociej kawiarni będzie pełno pchel i smród nie do zniesienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś w lublinie rządzili żydzi a teraz koty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam lepszą nazwę :"Toksoplazmoza , moje drugie ja."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy darkroomy i skwery LGBTQI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I super. Szkoda, że nie ma psiej kawiarni, ale tu byłby problem, bo psy trzeba wyprowadzać :). [/quote] ePies ma w Mieście cel jeden: Przewodnik dla Ślepych. Pozostałe są Świadectwem próżności mieszkańców. Dla własnej wygody introdukują do Miasta obce formy życia, w dodatku o niższym poziomie inteligencji, co w uśrednieniu obniża poziom inteligencji ich własnych domostw, a w dalszym efekcie obniża poziom inteligencji Miasta. To fakt: Psy mają niższy iloraz tak IQ, jak i EQ, niż ludzie. Adopcja człowieka utrzymuje poziom inteligencji. Adopcja psa obniża. Absolutnie. Psy na wieś, paść owce! Niewolnicy Psów się odezwali....
(...) zamieszka w niej 10 kotów
10 to za dużo, nie jest podzielne przez 3, lepiej 9 sztuk. [quote]7 adoptowanych
Brawo, zacny wynik. Takie miejsca mogą pomóc rozdispaczować koty w środowisku. Choć ich inteligencja nie dokładnie jest zbadana, to przynajmniej wzorem Rademenesa może niosą magiczną moc... btw. Czemu w TVP Lublin nigdy nie emitowano 7 życzeń??? Wiedzielibyśmy jak wygląda życie gdy odrzucimy idealizm. A tak Lublin z idealizmem traci w gospodace kapitalistycznej niczym Kielce w rynku sosów czosnkowych...
undefined napisał:
A kiedy darkroomy i skwery LGBTQI?
 Mało Ci? Jesteśmy friendly z natury, a nie dlatego, że na "Rynku" mamy "tęczową" kawiarnię. Ale racja, więcej darkroomów please, nie ma to jak ....złapać xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ludzkie gnidy odezwały się. W roli ścisłości, człowiek jest też nosicielem wielu chorób. Uwielbiam koty i byłem w tej kawiarni. Faktycznie musiałem zarezerwować telefonicznie miejscówkę. I chociaż kawa i ciasto nie należą do najtańszych, to trzeba przyznać, że są wyborne w smaku. Co do samych kotów, to zwykłe dachowce. Odwiedzilbym teraz kawiarenkę na modłę japońską, gdzie zgrupowano koty wielu ras. Znam Angorę i niezwykle delikatnego w dotyku Sybiraka... sierść jak aksamit. Chciałbym spotkać na swej drodze kota norweskiego. I takie miejsce robiłoby wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to normalne? Co na to SANEPID?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak komuś nie pasuje to nikt go na siłę nie ciągnie do kawiarni. Zawsze można przejść drugą stroną ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie równouprawnienie i parytety? Pytają się psy i inne zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąc zlikwidować własciciela i pomysłodawce do wiezienia !! hahah A ceny co sie dziwicie jedliscie kiedys w knajpie z kotami ? Nie ? To będziecie grubo płacic :D W Outlet na Mełgiewskiej pamiętam jak było jedno małe ciasteczko za 7zł ;D ahaha na głowe upadli ps pozdro dla szalonego włascicela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czerwcu br odwiedziłem w Paryżu dwie takie kawiarnie / tyle tam ich jest /,cudowne miejsca,chociaż rzeczywiście jest w nich drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę nad taką knajpką ale z królikami. Tyle że zabawa połączona będzie z degustacją zabawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy pomysł bardzo nowatorski i wygodny dla fanów tych czworonożnych pupili, jestem za :) być może i u mnie w okolicy powstanie taka inicjatywa kto wie? jeśli zajrzycie na mazowsze, polecam odwiedzić ******coffeenation.pl/ świetna palarnia kawy, cudowne gatunki o wyrazistym smaku i wspaniałym aromacie, czego chcieć więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam, kilka dni temu. Koty super, ale kawa - zamówiłam cappuccino i dostałam z zimnym mlekiem, czyli ledwo ciepłą, do tego jeden z pracowników wykłócał się z kimś głośno przez komórkę w bardzo nieprzyjemny sposób co skutecznie uniemożliwiało swobodną rozmowę. Dziwne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...