Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie dojazd na przystanek kolejowy Lublin-Ponikwoda

Utworzony przez Maciek z Lublina, 14 sierpnia 2013 r. o 13:29 Powrót do artykułu
Znakomity pomysł tym bardziej , że może to nakręcić ruch pasażerski z Lublina do Lubartowa . Ludzie będą chętniej korzystać , co wobec bliskiej reaktywacji pasażerskiego ruchu do Parczewa , będzie bezcenne . Coraz więcej słychać o modernizacji kolejowej siódemki do Warszawy , więc nie zdziwiłbym się , gdyby przy okazji był remont północnego odcinka kolejowej trzydziestki , co przywróciłoby osobowe do Łukowa , z Lublina przez Lubartów i Parczew . Brawo za dalekowzroczną decyzję !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja natomiast pisałem już do MPK/ZTM , że skoro kolej zrobiła już pierwszy krok i przystanek kolejowy przy ul.Turystycznej, to MPK/ZTM  powinno zrobić ten drugi krok i zrobić przystanki linii 2 i 22 blisko przystanku kolejowego czy nawet wydłużyć trasę linii 39 o około kilometr z pętlą obok przyst.kolejowego. Było by to z obopólną korzyścią dla MPK/ZTM  i kolei. niestety, moja "pisanina" pozostała bez echa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujcie tę drogę jak najszybciej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...